کد خبر:32583
پ

افشاگری جنجالی مدیرعامل استقلال از درخواست غیراخلاقی های وب

مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال امروز در جلسه هم اندیشی با پیشکسوتان باشگاه استقلال صحبتهای مهمی را مطرح کرد که گزیده آن را در ادامه می خوانید. وی گفت: از اینکه این همه جنتلمن در اینجا می‌بینم خوشحالم. از دیدن خانواده پیشکسوتان فقید باشگاه هم خیلی خوشحالم. من امیدوارم نوکری شما و هواداران را باشگاه را […]

مصطفی آجورلو مدیرعامل استقلال امروز در جلسه هم اندیشی با پیشکسوتان باشگاه استقلال صحبتهای مهمی را مطرح کرد که گزیده آن را در ادامه می خوانید.

وی گفت: از اینکه این همه جنتلمن در اینجا می‌بینم خوشحالم. از دیدن خانواده پیشکسوتان فقید باشگاه هم خیلی خوشحالم. من امیدوارم نوکری شما و هواداران را باشگاه را بکنم. نیامدم حرف بزنم. آمده‌ام تا کار کنم و مشکلات را حل کنم. این باشگاه آنقدر ثروتمند است و بزرگ است که بتواند تولید ثروت کند. یک آقایی آمده بود و می‌گفت پول می‌آورم و باید بالای سر پولم هم باشم. به او گفتم نیازی به تو نداریم. باشگاه استقلال ثروتمند است. کار فنی صفر تا صدش در اختیار آقای مجیدی است و ان‌شاءالله به او اعتماد کنیم و قهرمانی در لیگ و ستاره سوم را به دست آوریم.

او اضافه کرد: ما امروز یک تصمیم داریم. اول اینکه با هم به هیچ وجه دعوا نداشته باشیم و رفیق باشیم. اختلاف طبیعی است و قرآن کریم هم به آن اشاره دارد. اگر امروز سکان کادرفنی را به فرهاد مجیدی داده‌ایم، یک صدا حمایت کنیم. منتقد بودن ایرادی ندارد. برای قهرمانی شما بزرگان را جمع کرده‌ام تا بگویم به حمایت شما نیاز داریم و نکند حریف از اختلافات ما سواستفاده کند. ما حقمان است که مدبرانه و همگام از تیم فنی خود حمایت کنیم و نقطه نظرات فنی را در خفا بگوییم.

مدیرعامل استقلال افزود: برای استقلال بد است که در فضای مجازی درباره برخی پیشکسوتان صدایی در بیاید. آقای نامداری دوست خوب من، از او خواستم که یک زمین خوب پیدا کند و ۲۰۰ واحد برای پیشکسوتان بسازد. آن‌هایی که خانه دارند، برای فرزندانشان باشد و آن‌هایی که ندارند، برای خودشان باشد. نباید کسی این صدا را بشنود که فردی که افتخاراتی را کسب کرده، مشکلات دارد.

وی ادامه داد: من می‌خواهم کار اقتصادی کنم و چه کسی بهتر از شما؟ آن فرد متکبر به من گفت با ۱۰۰ میلیارد عزت باشگاه را می‌خرد. او گفت سرمربی را عوض کن. به او گفتم چایی‌ات را خوردی برو.

آجورلو در ادامه به توانایی‌های مالی باشگاه اشاره کرد و گفت: من تبلیغات محیطی را گفتم به سازمان لیگ نمی‌دهم. مگر بدهی ما را سازمان لیگ می‌دهد؟ چرا ثروت خود را باید هدر بدهیم؟ استقلال برند است ولی زمین تمرین ندارد و من باید بروم وزارت دفاع سر کج کنم تا زمین بگیرم. در ادامه پیش دوستان ارامنه رفتم و زمین را از آن‌ها گرفتم. استقلال بزرگ است ولی عده‌ای آن را کوچک کرده‌اند. من شب و روز ندارم. من کوچک همه استقلالی‌ها هستم. کسی حق ندارد چیزی را به اسم خود مالکیت بزند. من مهمان شما هستم و من شش ماه شاید باشم شاید یک سال یا دو سال باشم. کار مال شماست. خسرو حیدری، محمد مومنی، هادی طباطبایی و…. در میان شما هستند. باشگاه مال شماست. اسپانسر قبلی باشگاه می‌خواست سرمربی بگذارد. من کار فنی را به فنی‌ها سپرده‌ام. به من گفتند احمد موسوی را کادرفنی نمی‌خواهد، اما سه روز از نقل و انتقالات گذشته، من هم گفتم این وظیفه من است که با بازیکن صحبت کنم. اینها وظایف من است، یک روز به من گفتند یک رمال می‌خواهد به سمت تیم شما بیاید اما اخطار دادم باشگاه من نه جای دلال است و نه رمال. فوتبال در زمین است و امیدوارم فرهاد مجیدی بتواند در لیگ و آسیا به قهرمانی دست پیدا کند.

وی در پایان افزود: یک تعاونی تشکیل دهید. خانه‌تان را از نامداری بگیرید و کار اقتصادی‌تان را هم با عبدیان انجام دهید چون با او حرف زده‌ام. ما فرصت‌های بزرگ درآمدی در حوزه پوشاک داریم. از پیشکسوتان وحدت رویه و کلام می‌خواهم. برای قهرمانی استقلال به وحدت رویه و کلام شما نیاز دارم. ان‌شاءالله مدیرعامل بعدی استقلال از شما پیشکسوتان باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید