کد خبر:31580
پ

اعلام لیست نامزدهای توپ طلای ۲۰۲۱ (Ballon d’Or)

سرانجام انتظارها به سر رسید و جمعه این هفته لیست اولیه نامزدهای توپ طلای ۲۰۲۱ یا همان جایزه Ballon d’Or  برگزار خواهد شد. به نظر شما چه کسی در سال ۲۰۲۱، برنده توپ طلا خواهد شد؟   اعلام لیست نامزدهای توپ طلای ۲۰۲۱ (Ballon d’Or) با توه به عملکرد ضعیف لیونل مسی و رونالدو، به […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

سرانجام انتظارها به سر رسید و جمعه این هفته لیست اولیه نامزدهای توپ طلای ۲۰۲۱ یا همان جایزه Ballon d’Or  برگزار خواهد شد. به نظر شما چه کسی در سال ۲۰۲۱، برنده توپ طلا خواهد شد؟

 

اعلام لیست نامزدهای توپ طلای ۲۰۲۱ (Ballon d’Or)

اعلام لیست نامزدهای توپ طلای 2021 (Ballon d'Or)

با توه به عملکرد ضعیف لیونل مسی و رونالدو، به نظر می رسد امسال این دو بازیکن پا به سن گذاشته، جایی در بین سه نامزد نهایی نداشته باشند و عملکرد فوق العاده رابرت لواندوفسکی، ارلینگ هالند و جورجینیو، این سه بازیکن را در جمع سه نامزد نهایی بالون دیور ۲۰۲۱ قرار دهد که با توجه به کسب همه عناوین ممکن باشگاهی و فردی در سال ۲۰۲۱ توسط رابرت لواندوفسکی، احتمال انتخاب او به عنوان مرد سال فوتبال جهان در سال ۲۰۲۱ بسیار بالاتر از بقیه است.

اگرچه جورجینیو نیز تابستان داغی سپری کرد و به همراه تیم ملی ایتالیا و چلسی توانست به سه عنوان قهرمانی مهم دست پیدا کند اما عملکرد نه چندان خوب او در زمینه کسب عناوین فردی، شانس وی را برای بردن جایزه توپ طلای امسال کمتر از لواندوفسکی کرده است.

ارلینگ هالند که به ماشین گلزنی در سال ۲۰۲۱ معروف شده نیز احتمالاً در جمع سه نامزد نهایی نامش دیده شود اما با توجه به اینکه عناوین تیمی و فردی قابل توجهی به دست نیاورده، شانس کمی برای بردن این جایزده دارد.

 

به نظر شما کدام بازیکنان شایسته حضور در جمع سه نامزد نهایی Ballon d’Or هستند؟

کلیدواژه : توپ طلا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید