کد خبر:11720
پ

اعلام زمان بندی جلسه استماع پرونده عیسی آل کثیر در استیناف AFC

زمان برگزاری جلسه میان نمایندگان باشگاه پرسپولیس و نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت رسیدگی به پرونده عیسی آل کثیر مشخص شد.   اعلام زمان بندی جلسه استماع پرونده عیسی آل کثیر در استیناف AFC بتاکاپ به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا با اعلام دریافت و پذیرش نامه باشگاه پرسپولیس […]

زمان برگزاری جلسه میان نمایندگان باشگاه پرسپولیس و نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا جهت رسیدگی به پرونده عیسی آل کثیر مشخص شد.

 

اعلام زمان بندی جلسه استماع پرونده عیسی آل کثیر در استیناف AFC

اعلام زمان بندی جلسه استماع پرونده عیسی آل کثیر در استیناف AFC

بتاکاپ به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا با اعلام دریافت و پذیرش نامه باشگاه پرسپولیس برای معرفی نفرات حاضر در جلسه استماع در پرونده عیسی آل کثیر، زمان برگزاری آن را به وقت تهران ساعت 9 و 30 دقیقه صبح روز پنجشنبه، 15 آبان اعلام کرد. این جلسه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

از طرف پرسپولیس؛ امیر علی حسینی (مدیر امور بین‌الملل باشگاه)، عیسی آل کثیر (خوانده)، امیر ساعد وکیل (وکیل پرونده) و سعید آقایی (شاهد) حضور پیدا خواهند کرد.

جلسه از ساعت 9 و 30 دقیقه با قرائت دستور جلسه از سوی قائم مقام کمیته استیناف AFC آغاز خواهد شد. در ادامه، پرونده از سوی نماینده کنفدراسیون تشریح خواهد شد.

از ساعت 10 صبح نوبت به وکیل خوانده (امیر ساعد وکیل) می‌رسد تا درباره لایحه و دفاعیاتی که وجود دارد، مطالب مورد نظر را مطرح کند. پس از آن، نوبت به آل‌کثیر می‌رسد که مطالب مورد نظر خود را علاوه بر مسائل طرح شده از سوی وکیل، مطرح کند. سپس سوالات از سوی کمیته استیناف مطرح می‌شود که آل کثیر و وکیل او باید پاسخگو باشند.

در ادامه، نوبت به اظهارات سعید آقایی به عنوان شاهد، سپس طرح سوال از او می‌رسد. بعد از این مرحله، خوانده و وکیل او چنانچه سوالاتی داشته باشند، آن را مطرح می‌کنند تا پاسخ آن را از نمایندگان کنفدراسیون دریافت کنند.

در پایان نیز کمیته استیناف و خوانده در زمان‌های 5 دقیقه‌ای صحبت‌های خود را جمع‌بندی خواهند کرد. زمان در نظر گرفته شده برای این جلسه، 100 دقیقه است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید