کد خبر:28271
پ

اعضای معترض هیئت مدیره استقلال کنار رفتند | بله قربان گوها آمدند

عصر امروز، استعفای 2 عضو هیات مدیره پذیرفته شد و با جدایی رسمی عبدیان و نظری از استقلال موافقت شد.   اعضای معترض هیئت مدیره استقلال کنار رفتند | بله قربان گوها آمدند 🔹عصر امروز نشست وزیر ورزش و جوانان با اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار و در نهایت استعفای حجت نظری و مهدی […]

عصر امروز، استعفای 2 عضو هیات مدیره پذیرفته شد و با جدایی رسمی عبدیان و نظری از استقلال موافقت شد.

 

اعضای معترض هیئت مدیره استقلال کنار رفتند | بله قربان گوها آمدند

🔹عصر امروز نشست وزیر ورزش و جوانان با اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال برگزار و در نهایت استعفای حجت نظری و مهدی عبدیان از هیات مدیره باشگاه استقلال پذیرفته شد. پذیرش این استعفا هم ساعتی پیش از طریق نماینده وزیر ورزش و جوانان به این دو نفر اعلام شد.

🔹پرویز مظلومی، داریوش دلفانی و اصغر ملکیان نفراتی هستند که به احتمال فراوان عضو هیات مدیره استقلال خواهند شد و آصفی نیز از جمع اعضای پیشین و مددی هم به عنوان عضو هیات مدیره و مدیرعامل به کار خود ادامه می دهد

 

گفته می شود عبدیان و نظری به دلیل اعتراض به نقش مخرب مددی در روند استقلال کنار گذاشته شده اند و بخی شایعات حاکی از آن است که صبح امروز از آنها خواسته شده تا حکم اخراج فرهاد مجیدی را امضا کنند و با مخالفت این دو عضو، عصصر امروز معتضین به سیاست های وزارت ورزش که توسط مددی در استقلال اجرا می شود، به طور محترمانه کنار گذاشته شدند.

 

با انتخاب پرویز مظلومی به عنوان عضو جدید هیئت مدیره استقلال به واقع می توان گفت نه تنها ورزش مملکت د و پیک نداد بلکه هیچ مقام مسئولی نیز ناظر بر تخلات وزیر ورزش د عل و نصصب هایش نیست چرا که به نظر می سد او ارادت ویژه ای به پروی زمظلومی داد که از او تحت هر شرایطی در پست های مختلف استقلال استفاده می کند. چه به عنوان سرمربی چه مدیر فنی چه سرپرست و حالا نیز سمت جدید عضو هیئت مدیره!

کلیدواژه : استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید