کد خبر:33064
پ

اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس به روند داوری‌ها؛ دیگر نمی‌دانیم به کجا شکایت ببریم!

باشگاه پرسپولیس پس از تکرار چند اشتباه داوری در بازی این تیم با صنعت نفت، بار دیگر به نحوه قضاوت های برای پرسپولیس اعتراض کرد.   اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس به روند داوری‌ها؛ دیگر نمی‌دانیم به کجا شکایت ببریم! 🔻خطای پنالتی روی مهدی ترابی، گل سالم مهدی عبدی که از خط دروازه نفت رد شد […]

باشگاه پرسپولیس پس از تکرار چند اشتباه داوری در بازی این تیم با صنعت نفت، بار دیگر به نحوه قضاوت های برای پرسپولیس اعتراض کرد.

 

اعتراض رسمی باشگاه پرسپولیس به روند داوری‌ها؛ دیگر نمی‌دانیم به کجا شکایت ببریم!

🔻خطای پنالتی روی مهدی ترابی، گل سالم مهدی عبدی که از خط دروازه نفت رد شد و آفسایدی که در دقایق پایانی روی حمله تیم میهمان گرفته نشد، همه از صحنه‌های تاثیرگذاری بودند که به گفته کارشناسان، داوران بازی در تشخیص آن اشتباه کرده‌اند.

🔻۶ هفته از فصل گذشته و این اولین بار نیست که پرسپولیس از اشتباهات داوری لطمه می‌خورد. بزرگترین اشتباه رخ داده نیز همان عدم اعلام خطا روی سیامک نعمتی پیش از به ثمر رسیدن گل تیم آلومینیوم اراک بود که همان اتفاق، تنها شکست پرسپولیس در این فصل را رقم زده است.

🔻باشگاه پرسپولیس پیش از این نیز با ارسال نامه‌هایی جداگانه به عملکرد داوران و روند قضاوت‌ها اعتراض کرده بود اما این بار و با این حجم از اشتباه (اگر بشود اسم آن را اشتباه گذاشت!) در یک مسابقه، دیگر نمی‌دانیم از داوری‌ها به کجا شکایت بریم؟

🔻باشگاه پرسپولیس با ارسال نامه‌ای رسمی به فدراسیون فوتبال، اعتراض رسمی خود را نسبت به داوری ضعیف در بازی مقابل نفت آبادان اعلام می‌کند و امیدوار است مسئولان، پاسخ قانع‌کننده‌ای به این حجم از اشتباهات علیه یک تیم داشته باشند.

کلیدواژه : پرسپولیس

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • رضا 25 نوامبر 2021 / 11:31 ق.ظ

    قدر وقیح هستند. هفته پیش با پنالتی الکی مساوی کردند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید