کد خبر:5538
پ

اعتراض رابرت لواندوفسکی به عدم دریافت توپ طلای ۲۰۲۰

رابرت لواندوفسکی رسما به عدم اههدای توپ طلای ۲۰۲۰ اعتراض کرد.     اعتراض رابرت لواندوفسکی به عدم دریافت توپ طلای ۲۰۲۰ پس از اینکه فیفا اعلام کرد به علت شیوع کرونا مراسم اهدای توپ طلای فوتبال جهان ۲۰۲۰ برگزار نمی شود و به علت چند پاره شدن بازیها از اهدای توپ طلا به یک […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

رابرت لواندوفسکی رسما به عدم اههدای توپ طلای ۲۰۲۰ اعتراض کرد.

 

 

اعتراض رابرت لواندوفسکی به عدم دریافت توپ طلای ۲۰۲۰

اعتراض رابرت لواندوفسکی به عدم دریافت توپ طلای 2020

پس از اینکه فیفا اعلام کرد به علت شیوع کرونا مراسم اهدای توپ طلای فوتبال جهان ۲۰۲۰ برگزار نمی شود و به علت چند پاره شدن بازیها از اهدای توپ طلا به یک بازیکن خودداری می کند، رابرت لواندوفسکی در موضعی حق به جانب اعلام کرد، مگر بازیکنی سزاوارتر از او برای دریافت توپ طلای فوتبال جهان در سال ۲۰۲۰ وجود داشته که فیفا از اهدای ان خودداری می کند؟

 

لواندوفسکی که توانست با بایرن مونیخ یک فصل رویایی را سپری کند، سه گانه جذاب قهرمانی در بوندس لیگا، لیگا کوپال (جام حذفی آلمان) و لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورد و در موفقیت های فردی نیز به عنوان آقای گلی بوندس لیگا و لیگ قهرمانان اروپا رسید که اگر در شرایط عادی هر بازیکن دگیری به چنین دستاوردهایی می رسید، بدون شک او برنده قطعی توپ طلا بود.

 

به نظر می رسد ادعای لواندوفسکی در این زمینه چندان بیراه هم نباشد و شاید بهتر باشد مسئولین فیفا علی رغم عدم برگزاری مراسم The Best ، جایزه بهترین بازیکن فوتبال جهان و توپ طلا را به لواندوفسکی اهدا کنند تا حق این بازیکن ضایع نشود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید