کد خبر:28106
پ

اظهارات طوفانی فرهاد مجیدی علیه وزارت ورزش و علی نژاد: نقشه شوم آنها را می دانم!

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شب گذشته با انجام مصاحبه ای طوفانی از خجالت وزارت ورزش و مدیران دست نشانده ایشان در باشگاه استقلال در آمد که در ادامه این صحبتهای جنجالی را می خوانید. اظهارات طوفانی فرهاد مجیدی علیه وارت ورش و علی نژاد: نقشه شوم آنها را می دانم! 🔹در جلسه هیات مدیره هفته […]

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شب گذشته با انجام مصاحبه ای طوفانی از خجالت وزارت ورزش و مدیران دست نشانده ایشان در باشگاه استقلال در آمد که در ادامه این صحبتهای جنجالی را می خوانید.

اظهارات طوفانی فرهاد مجیدی علیه وارت ورش و علی نژاد: نقشه شوم آنها را می دانم!

🔹در جلسه هیات مدیره هفته قبل تصمیمات خوبی گرفته شد اما در عمل تاکنون هیچکدام اجرا نشده است. ظاهرا در استقلال مدیرعامل مسئول اجرای مصوبات هیات مدیره نیست و فقط مجری اوامر وزارت ورزش است.

🔹سر تا پای این باشگاه را نابلدی و ناتوانی فرا گرفته اما هیچ مسؤولی به فکر نیست. خجالت هم نمی‌کشند.

🔹برای یک ام آر آی ساده که هزینه‌اش به یک میلیون تومان هم نمی‌رسد، مدیریت خبر می‌دهد که پول ندارد.

🔹فرشید اسماعیلی از ابتدای فصل تا الان درصد کمی دریافتی داشته و به باشگاه اخطار رسمی داده و می‌گوید مشکلات زیادی دارد و نمی‌تواند تمرین کند. رشید مظاهری به دلیل همین مسائل شرایط مناسبی ندارد. مرادمند به دلیل بدقولی باشگاه چکش برگشت خورده و نگران است که سر تمرین بازداشتش کنند.

🔹برای بازی شهرخودرو هتل آکادمی پذیرای ما نیست، چون بدهکاریم. دیاباته هنوز نیامده و اخبارش را حتما شنیدید. یعنی قرار بود سه هفته تمرین خوب کنیم اما آنقدر بحران و مشکل وجود داشته که حد ندارد. بعضی مشکلات را هم نمی‌توانم بگویم، چون خجالت‌آور است. با این وجود با بازیکنان صحبت کردم و آنها فقط به خاطر هواداران استقلال و لطفی که به من دارند، در حال تحمل این شرایط خیلی سخت هستند.

🔹برای قرارداد دستیار ایتالیایی به من می‌گویند باید بندی در قراردادش باشد که حق شکایت به دادگاه کاس را نداشته باشد! یعنی از همین روز اول به طرف مقابل پالس می‌دهند که پولت را نمی‌دهیم و حق شکایتم نداری! خب چرا خیالشان را راحت نمی‌کنند و یک کلام نمی‌گویند که نمی‌خواهیم این کار را انجام بدهیم؟

🔹این همه مصیبت در باشگاه وجود دارد و آقای مددی عین خیالش نیست و فقط منتظر دستور بالادستی‌هاست! آقای علی‌نژاد، چرا دست از سر استقلال برنمیداری؟ قبلا هم گفته‌ام آقایان مآموریت داشته‌اند که استقلال را به یک تیم معمولی تبدیل کنند. بی تعارف باید بگویم که پشت این مشکلات توطئه‌هایی وجود دارد و عمدا می‌خواهند شرایط روز به روز بدتر شود.

🔹نقشه آقایان این است که آنقدر معطل ‌کنند تا بازی‌ها شروع شود و نتیجه این شرایط اسفناک در نتایج بازیها مشخص شود و آن موقع با کمک باندهای مخرب می‌خواهند آدرس انحرافی بدهند و من و شاگردانم را قربانی این همه بی‌کفایتی بکنند.

🔹وقتی نمی‌توانید یا بلد نیستید، چرا صندلی مدیریت استقلال را رها نمی‌کنید؟ استقلال برای شما چه دارد که حاضرید همه این اعتراض‌ها را تحمل کنید و بمانید؟! واقعا همه ما را در شرایط آچمز قرار دادند. مدیری که حاضر نیست برای یک میلیون تومان دست به جیب شود، چرا باید مدیر استقلال باشد؟ چرا باید آبروی همه ما در گروگان این افراد باشد؟

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • ناشناس 22 ژوئن 2021 / 1:15 ق.ظ

    سلطانی فر و علی نژاد ومدیران نالایق وبله قربان گو استقلال را به خاک سیاه نشاندن

  • کوروش 20 ژوئن 2021 / 8:04 ق.ظ

    آدم چقدر باید بیشرف و بی ناموس و پست باشه ، بفهمه اینهمه نفرین و فحش بهش میدن بازم ول کن استقلال و پست و مقامش نباشه مددی و علی نژاد و سلطانی و … اگه دولت بعدیم قراره اینطوری باشه وای بحال تیم و هوادارا ، اینها میخوان تا گورشونو گم نکرده استقلالو نابود کنن تا دیر نشده باید چاره کرد آقای ملکی چکار باید کرد ؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید