کد خبر:42681
پ

اطلاعیه مهم اپلیکیشن بتاکاپ

کاربران گرامی اپلیکیشن بتاکاپ، همانطور که مطلع شده اید، از 21 دی ماه اپلیکیشن بتاکاپ به دلایل تحمیلی و ناخواسته از دسترس خارج شد و با توجه به حفظ ماهیت اپلیکیشن، مجبور به اعمال تغییرات فنی و بروزرسانی سریع و در عین حال تغییر سرور شدیم. در پروسه انتقال محدودیت هایی به وجود آمد که […]

کاربران گرامی اپلیکیشن بتاکاپ، همانطور که مطلع شده اید، از 21 دی ماه اپلیکیشن بتاکاپ به دلایل تحمیلی و ناخواسته از دسترس خارج شد و با توجه به حفظ ماهیت اپلیکیشن، مجبور به اعمال تغییرات فنی و بروزرسانی سریع و در عین حال تغییر سرور شدیم.

در پروسه انتقال محدودیت هایی به وجود آمد که منجر به بازیابی اطلاعات قدیمی کاربران شدیم و اگر اختلالی در میزان امتیازات و سکه های خود مشاهده می کنید و عکس پروفایل شما لود نمیشود به همین خاطر هست.

هر چه که بود با مساعدت تیم فنی مجرب و البته مساعدت گوگل، اپلیکیشن بتاکاپ بار دیگر به فعالیت خود ادامه خواهد داد و این قول را به همه کاربران می دهد که به زودی حداقل چند بخش جدید به اپلیکیشن اضافه شود.

 • ایجاد بازار خرید و فروش سکه برای خود کاربران
 • ایجاد بخش تبدیل جوایز به امتیاز یا سکه
 • تبدیل اتوماتیک امتیاز به سکه
 • اضافه شدن تماشای تبلیغات و کسب سکه رایگان

در بروزرسانی اخیر برخی از مشکلات گزارش شده رفع گردید و برخی از آنها با رهانش جدید رفع خواهد شد. با توجه به تغییراتی که در سمت سرور اپلیکیشن بتاکاپ انجام شده، شما می بایست اپلیکیشن خود را یکبار به طور کامل از گوشی خود حذف کنید و بار دیگر نصب کنید. در حال حاضر شما می توانید اپلیکیشن بتاکاپ را از گوگل پلی دانلود و نصب نمائید اما به دلیل عدم همکاری کافه بازار هنوز تائید برای حضور اپ در کافه بازار به عمل نیامده است.

در حال حاضر با تغییرات جدید، با زدن دکمه بروزرسانی بتاکاپ در کافه بازار، با خطا مواجه خواهید شد و تنها راه فعالیت مجدد در اپلیکیشن بتاکاپ، حذف اپلیکیشن و نصب مجدد آن است.

به لطف خداوند، جوایز برندگان قسمت های مختلف اپلیکیشن بتاکاپ در دی ماه به حساب همه عزیزان واریز شد.(به جز جناب آقای شاهولی که می بایست یک پیام به ادمین اینستاگرام یا داخل اپلیکیشن ارسال نمایند)

سکه های دوستانی که قبل از خاموشی سرور، در فوتبال فانتزی تیم تشکیل داده بودند به آنها بازگردانده می شود.

لطفاً در خصوص استفاده مجدد از اپلیکیشن بتاکاپ به دوستان و اطرافیان خود اطلاعرسانی کنید که نیازمند پاک کردن اپ فعلی ازگوشی و نصب مجدد اپلیکیشن از گوگل پلی و کافه بازار است (احتمالاً نسخه کافه بازار تا فردا در دسترس قرار خواهد گرفت)

با توجه به پروسه سنگینی که در دو هفته گذشته اپلیکیشن بتاکاپ در فاز انتقال پشت سر گذاشته، احتمالاً در بخش هایی با مشکلاتی مواجه شوید، مشکلاتی که در هر بخش مشاهده کردید، با ما در میان بگذارید.

با جستجوی عبارت بتاکاپ در گوگل پلی می توانید به نسخه جدید دسترسی پیدا کنید.

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
 • حامد97 27 ژانویه 2023 / 8:52 ب.ظ

  سلام. من دیروز از کافه بازار 800سکه خریداری کردم با گذشت 24 ساعته ز به موجودی من اضافه نشده و نام کاربری من هم حامد 98 هست لطفا پیگیری بفرمایید

  • admin 28 ژانویه 2023 / 7:47 ق.ظ

   چشم

 • صادقی 27 ژانویه 2023 / 7:06 ب.ظ

  سلام ببخشید این هفته بازی های ایتالیا و اسپانیا تو فانتزی تعریف نمی شوند؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید