کد خبر:13030
پ

اطلاعیه باشگاه استقلال در مورد زکریا مرادی: او از دانشگاه اخراج شده است

پس از پست خداحافظی رکریا مرادی و تائید جدایی اش از استقلال که موجب به راه افتادن هجمه ای علیه مدیران این باشگاه شد، روابط عمومی باشگاه استقلال برای تونیر افکار عمومی در این خصوص بیانیه ای صادر کرد.   اطلاعیه باشگاه استقلال در مورد زکریا مرادی: او از دانشگاه اخراج شده است   بدنبال […]

پس از پست خداحافظی رکریا مرادی و تائید جدایی اش از استقلال که موجب به راه افتادن هجمه ای علیه مدیران این باشگاه شد، روابط عمومی باشگاه استقلال برای تونیر افکار عمومی در این خصوص بیانیه ای صادر کرد.

 

اطلاعیه باشگاه استقلال در مورد زکریا مرادی: او از دانشگاه اخراج شده است

 

بدنبال اظهارات اخیر بازیکن جوان باشگاه استقلال مبنی بر عدم رسیدگی به شرایط نظام وظیفه وی از سوی مدیریت آبی‌ها، باشگاه استقلال بیانیه‌ای را در راستای شفاف‌سازی این موضوع منتشر کرد.

 به گزارش ایرنا از تارنمای رسمی باشگاه استقلال، بعد از اظهارات اخیر زکریا مرادی، موجی از ابهامات و اخبار نادرست پیرامون شرایط او به وجود آمد که نکات زیر جهت تنویر افکار عمومی اعلام می‌شود:

– زکریا مرادی مانند سایر بازیکنان جوان استقلال که راهی خدمت مقدس سربازی نشده‌اند، باید از معافیت تحصیلی استفاده کند ولی وی متاسفانه از دانشگاه محل تحصیل خود اخراج شده‌ و دیگر امکان استفاده از معافیت تحصیلی را ندارد.

– زمانی که تیم فوتبال استقلال راهی دوحه شد، مشکل او با پادرمیانی حل شد و در اردوی استقلال در قطر هم بارها به او تاکید شد که پیگیر وضعیت خود باشد.

– بر اساس مستندات موجود، از مهرماه سال جاری بارها از طرف سرپرست تیم استقلال و مسوول دبیرخانه باشگاه استقلال به مرادی اعلام شده که باید نسبت به تعیین و تکلیف وضعیتش اقدام کند ولی او به این مهم کاملا بی‌توجه بوده است.

– بدیهی است که هیچ یک از افراد باشگاه استقلال وظیفه ندارند به دنبال کارهای شخصی یک بازیکن باشند.

– با توجه به اینکه مرادی به دلیل اخراج از دانشگاه محل تحصیلش باید راهی خدمت سربازی شود، تا زمانی که سازمان نظام وظیفه مجوز فعالیت نامبرده را صادر نکند، امکان حضور او در تیم بزرگسالان استقلال وجود ندارد.

زکریا مرادی به‌تازگی در گفت‌وگویی مدعی شد که از سوی حوزه نظام وظیفه به وی اعلام شده که سرپرست باشگاه استقلال یعنی «احمد مددی» باید نسبت به انجام هماهنگی‌های لازم با حوزه مذکور تماس گرفته و در غیر اینصورت وی باید از استقلال جدا شده و در یکی از تیم‌های نظامی دوران خدمت سربازی خود را سپری کند.

 

پست خداحافظی رکریا مرادی با هواداران استقلال

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید