کد خبر:14771
پ

اشتباه خطرناک ایفمارک بازی پرسپولیس و ذوب آهن را لغو کرد

به دلیل اشتباهی که ایفمارک در نتیجه تست قاسم حدادی فر ، بازیکن ذوب آهن داشت ، دیدار پرسپولیس با این تیم اصفهانی به تعویق افتاد . به دلیل اشتباهی که ایفمارک در نتیجه تست قاسم حدادی فر ، بازیکن ذوب آهن داشت ، دیدار پرسپولیس با این تیم اصفهانی به تعویق افتاد . پرسپولیس […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

به دلیل اشتباهی که ایفمارک در نتیجه تست قاسم حدادی فر ، بازیکن ذوب آهن داشت ، دیدار پرسپولیس با این تیم اصفهانی به تعویق افتاد .
به دلیل اشتباهی که ایفمارک در نتیجه تست قاسم حدادی فر ، بازیکن ذوب آهن داشت ، دیدار پرسپولیس با این تیم اصفهانی به تعویق افتاد .

پرسپولیس تهران و ذوب آهن اصفهان قرار بود در هفته ششم رقابت های لیگ برتر امروز شنبه ۲۲ آذر به مصاف هم بروند که این بازی به دلیل ابتلای بازیکنان ذوب آهن به کرونا و اشتباه ایفمارک در نتیجه تست قاسم حدادی فر لغو شد.

قاسم حدادی فر، هافبک ذوب آهن به کرونا مبتلا شده بود اما اشتباه ایفمارک در اعلام نتیجه، باعث شد که کرونای او منفی تشخیص داده شود به همین دلیل وی ۳ روز به همراه تیمش تمرین می کرده است.

به این ترتیب برای سلامتی بازیکنان دو تیم، خصوصا سلامت بازیکنان پرسپولیس در آستانه فینال مهم لیگ قهرمانان آسیا، تصمیم به لغو این بازی گرفته شد.

خبر لغو بازی دو تیم صبح شنبه به صورت رسمی منتشر می شود اما به صورت شفاهی به هر دو تیم اعلام شده بازی لغو است.

ذوب آهن قبل از آن که با ۱۸ کرونایی وادار به بازی با شهر خودرو شود خواهان لغو این بازی بود و پرسپولیس هم پس از آگاهی از اشتباه ایفمارک در مورد قاسم حدادی فر خواهان لغو بازی شد.

در دو تست جداگانه که از بازیکنان ذوب آهن گرفته شد ۶ تا ۸ بازیکن این تیم مبتلا به کرونا معرفی شدند اما ذوبی ها مدعی هستند به همین تعداد هم بازیکنانی دارند که تست شان منفی شده اما پزشکان علائم کرونا را در معاینه بالینی آنها تشخیص داده اند. بازیکنانی که ۳ تا ۶ کیلو وزن کم کرده اند و قادر به دویدن ساده هم نیستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید