کد خبر:34129
پ

اسناد جعلی پرسپولیس عامل حذف تیم های ایرانی از آسیا شد؟

داریوش مصطفوی با حضور در یک برنامه زنده به شایعات در خصوص عاملیت پرسپولیس در موضوع حذف تیم های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا اشاره کرد. بر این اساس مشخص شد، کنفدراسیون فوتبال آسیا به طور خاص باشگاه پرسپولیس و اسناد و مدارک این تیم را مورد اشکال قرار داده و طرف خطاب AFC در […]

داریوش مصطفوی با حضور در یک برنامه زنده به شایعات در خصوص عاملیت پرسپولیس در موضوع حذف تیم های ایرانی از لیگ قهرمانان آسیا اشاره کرد. بر این اساس مشخص شد، کنفدراسیون فوتبال آسیا به طور خاص باشگاه پرسپولیس و اسناد و مدارک این تیم را مورد اشکال قرار داده و طرف خطاب AFC در واقع پرسپولیس بوده است. به نظر می رسد به طور کلی پس از محرز شدن برخی اتفاقات در دوران وزارت سلطانی فر در خصوص باشگاه پرسپولیس، AFC نسبت به ارائه اسناد سایر تیمهای ایرانی نیز بدبین شده و سایر تیم ها نیز به واسطه برخی اتفاقاتی که برای پرسپولیس در دوران سلطانی فر انجام شد، در خطر محرومیت از لیگ قهرمانان آسیا قرار دارند. این اتفاق در حالی است که اصولاً باشگاه گل گهر یا سپاهان که دولتی نیستند، مشکلی بابت بدهی و یا مالکیت مشترک ندارند و این نشان می دهد، کلیت فوتبال ایران به واسطه ارائه آمار غلط و نادرست توسط فدراسیون فوتبال وقت به AFC در خطر قرار دارد.

 

گفتنیست چندی پیش سوشا مکانی مسئولین پرسپولیس را تهدید کرده بود که در صورتی که اسناد تسویه جعلی به AFC ارائه دهند، این موضوع را از مراجع ذی صلاح بین المللی پیگیری خواهد کرد و به نظر می رسد امروز دست آقایان در سندسازی و ارائه اطلاعات جعلی به AFC رو شده و به واسطه از دست رفتن اعتبار فدراسیون فوتبال که در این زمینه با باشگاه پرسپولیس همکاری کرده، همه تیم های ایرانی در خطر تعلیق قرار دارند.

 

همچنین کاظم اولیایی نیز به طور ضمنی جعلی بودن اسناد ارائه شده از سوی فدراسیون فوتبال به  AFC را تائید کرد و مدعی شد اگر باشگاه های فوق الذکر نتوانند در مدت تعیین شده درستی اسناد ارائه شده را ثابت کنند، حذف قطعی است.

اسناد جعلی پرسپولیس عامل حذف تیم های ایرانی از آسیا شد؟

کلیدواژه : استقلالپرسپولیس

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • علی محمدی نیا 9 ژانویه 2022 / 1:38 ب.ظ

    خوب بفرض که اصلا شما درست میگید که هرگز اینچنین نیست مگه نمیگید اسناد باشگاه پرسپولیس جعلی بوده بفرض درست باشد چه ربطی به کیسه کشها دارد مگه اسناد شما درست نبوده چرا شمارو حذف کردن اخه دروغ چقدر پرونده های دیاباته و میایچ و پادوانی و استراقچی و …‌ اینها پرونده نیست نه کیسه کشها اتفاقا خوتون رو به خریت میزنید چون افرادی که راس کارند همه کیسه کشند و مخصوصا این کارو کردند تا سرورشون حذف کنند چون خودشون هم میدونستند که کیسه ها همون اول حذف شده قطعی هستند و باید از تلوزیون بشینند و بایهای سرورشونو ببیند همین خیلی واسه این ادمها سوزش داره خوب کیسه کش هستند دیگه کلا کیسه بجز همون دوره انتری نژاد کی تیم بوده که حالا باشد

    • میلاد 9 ژانویه 2022 / 3:35 ب.ظ

      شل مغز موارد یکی دو تا نیست که . استقلال رو به خاطر مالکیت مشترک حذف کردن میفهمی ؟ شما علاوه بر اون، پول کالدرون رو نداده بودید ولی اعلام کردید دادید!!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید