کد خبر:8898
پ

اسنادی که فدراسیون و سازمان لیگ را رسوا می کند | شاید استقلال هم مقابل العین ۶ تایی نمی شد!

در حالی که این روزها در محافل ورزشی به جای صحبت از فینالیست شدن پرسپولیس، صحبت از شکایت النصر از این تیم شنیده می شود؛ هواداران استقلال فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را متهم به جانبداری از تیم پرسپولیس و همکاری تمام و کمال با این تیم کرده اند و با اشاره به محرومیت نقل […]

در حالی که این روزها در محافل ورزشی به جای صحبت از فینالیست شدن پرسپولیس، صحبت از شکایت النصر از این تیم شنیده می شود؛ هواداران استقلال فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ را متهم به جانبداری از تیم پرسپولیس و همکاری تمام و کمال با این تیم کرده اند و با اشاره به محرومیت نقل و انتقالاتی استقلال در سال ۹۵،  مورد مشابه تیم خود در سال ۹۵ را در تناقض با آنچه امروز فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ انجام داده می بینند.

 

اسنادی که فدراسیون و سازمان لیگ را رسوا می کند | شاید استقلال هم مقابل العین ۶ تایی نمی شد!

اسنادی که فدراسیون و سازمان لیگ را رسوا می کند | شاید استقلال هم مقابل العین 6 تایی نمی شد!

حتماً به یاد دارید که به خاطر چند روز دیرکرد در پرداخت تنها ۴۰ هزار دلار عادل شیحی، پنجره نقل و انتقالات استقلال در بهمن ۹۵ بسته شد. در آن روزها علیرضا منصوریان سرمربی استقلال بود و قصد داشت برای تقویت تیمش از آندو تیموریان، سجاد شهباززاده، سرور جبارف استفاده کند و روزبه چشمی مصدوم که اسمش از لیست خارج شده بود نیز قصد بازگشت به استقلال را در نقل و انتقالات زمستانی داشت.

 

ماجرا از این قرار است که اسامی فوق جملگی با استقلال قرارداد داخلی خود را منعقد کرده بودند اما سازمان لیگ به سبب همان قانون منع ثبت قرارداد تیم های بدهکار مانع از ثبت قرارداد بازیکنان جدید استقلال شد و ثبت قرارداد آنها را منوط به پرداخت ۱۰ درصد از کل مبلغ بدهی استقلال به بدهکاران کرد که مبلغی حدود ۶۰۰ میلیون تومان می شد. این اتفاق قبل از صدور حکم فیفا مبنی بر محرومیت نقل و انتقالات استقلال بود که در تصویر خبر زیر که مربوط به آن زمان است، تاریخ ۲۹ دی ۹۵ در انتهای خبر خودنمایی می کند.

 

اما شوک اصلی به استقلالی ها زمانی وارد شد که به خاطر یک سهل انگاری ساده که هنوز مشخص نیست فدراسیون مقصرش بوده یا مدیران وقت باشگاه استقلال، محرومیت نقل و انتقالاتی استقلال در تاریخ ۵ بهمن ۹۵ رسماً به این تیم ابلاغ شد تا حتی در صورت پرداخت ۶۰۰ میلیون تومان نیز نتوانند از بازیکنانی که سازمان لیگ پیشتر جلوی ثبت قراردادشان را به دلیل بدهی گرفته بود، استفاده کنند.

در واقع عدم همکاری مسئولین سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال با نماینده فوتبال ایران در لیگ قهرمانان آسیا که اتفاقاً به علت کمبود بازیکن مقابل العین یک فاجعه بزرگ را رقم زد باعث شد تا ۴ بازیکنی که می توانستند قبل از حکم فیفا با استقلال، ثبت قرارداد کنند، از بازی برای استقلال محروم شوند و هر کدام در نیم فصل یا بیرون بنشینند یا در تیم دیگری بازی کنند.

 

سازمان لیگ و فدراسیون به جای فرافکنی، پاسخگو باشند

اکنون مطالبه اصلی هواداران استقلال از مسئولین فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ این است که دقیقا مورد مشابه برای پرسپولیس نیز رخ داده اما اینبار با مساعدت کامل با تیم پرسپولیس و علی رغم اینکه سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال به بدهی سنگین این باشگاه به بدهکارانش حتی قبل از صدور حکم محرومیت نقل و انتقالاتی، آگاهی داشته قوانین خود مبنی بر عدم امکان ثبت قرارداد برای تیم های بدهکار را نقض کرد و قبل از اعلام محرومیت نقل و انتقالاتی پرسپولیس، مجوز ثبت قرارداد بازیکنان جدید پرسپولیس را صادر کرد تا این تیم به پشتوانه همین نفرات، اکنون در فینال لیگ قهرمانان آسیا قرار داشته باشد. در واقع اگر پرسپولیس در موضوع شکایت النصر محکوم شود، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ به نوعی همدست تخلف آنها محسوب خواهند شد چرا که با علم به بدهی این باشگاه به طلبکارانش، اجازه ثبت قرارداد جدید به آنها داده است.

 

در آئینه نگاه کنید، خائن و وطن فروش را پیدا می کنید

اکنون نیز توصیه ما به دوستان در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ این است به جای پیدا کردن خیانت کار و وطن فروش ابتدا یه نگاه به خود در آئینه بیاندازند که در ۴ سال گذشته چطور با اعمال سلیقه ای قوانین به نفع یک تیم خاص، در حق سایر تیم ها اجحاف کرده اند. آیا حرکت سازمان لیگ در حق استقلال در آن مقطع، خیانت به منافع ملی محسوب نمی شد؟ آیا استقلال متعلق به کشور دیگری است و ملی محسوب نمی شود؟ هنوز از یاد نبرده ایم که با شکست سنگین استقلال مقابل العین در ۸ خرداد ۹۶  چه آبروریزی برای استقلالی که به واسطه محرومیت فرشید اسماعیلی و مصدومیت چند بازیکنش بازیکن نداشت و از مگویان در پست غیرتخصصی هافبک دفاعی استفاده کرد تا آن فاجعه رقم بخورد. اما نگاه دوستان به تیم رقیب طور دیگری بوده و هست و به سبب جلوگیری از بروز چنین آبروریزی هایی که به واسطه کمبود بازیکن رقم خورده بود، کمال مساعدت را با باشگاه پرسپولیس کردند تا مبادا این تیم کم و کسری در رقابتهای آسیایی داشته باشد.

 

تفاوت فسخ قرارداد عالیشاه و نوراللهی با روزبه چشمی و داریوش شجاعیان در چه بود؟

تاریخ از یاد نمی برد که چطور با بازیکنان پرسپولیس (احمد نوراللهی و امید عالیشاه) در حالی که با استناد به خبر سایت ورزش ۳ باید قراردادشان را با پرسپولیس فسخ کرده باشند، برخورد شد و در حالی که پرسپولیس از نقل و انتقالات محروم بود با این عنوان که این بازیکنان، برای خود پرسپولیس بوده اند به قضیه نگاه شد و مجوز بازگشتشان به پرسپولیس صادر شد این در حالیست که بر طبق قانون و با توجه به خبر مستندی که در آن زمان در سایت ورزش ۳ کار شد، این دو بازیکن نمی توانستند قرارداد خود با پرسپولیس را فسخ نکنند و به تراکتور بپیوندند. اما این اتفاق مشابه برای روزبه چشمی و داریوش شجاعیان در دو مقطع متفاوت رخ نداد و هیچ انعطافی از سوی سازمان لیگ و فدراسیون برای ثبت قرارداد این بازیکنان استقلال انجام نشد و دوستان با این توجیه که این دو بازیکن قراردادشان را فسخ کرده اند و بازیکن جدید به حساب می آیند، مانع از بازگشتشان به استقلال شدند.

 

 

پی نوشت: عالیشاه در تاریخ ۱۳ دی ۹۵ قرارداد خود با پرسپولیس را فسخ کرد تا قبل از شروع نقل و انتقالات یعنی ۱۵ دی که شروع محرومیت نقل و انتقالاتی تراکتور محسوب می شد، بتواند به عنوان سهمیه آزاد به تراکتور بپیوندد در غیر اینصورت او نمی توانست به تراکتور پیوسته باشد.

دیدگاه کاربران 37 دیدگاه
 • قاسم از یاسوج 18 مهر 1399 / 9:25 قبل از ظهر
  0 0

  سلام وقت بخیر ..
  کمی منطقی به مسائل نگاه کنید ..
  اولا انتقاد شدید دارم چون به طور خیلی واضح از تیم استقلال جانب داری کرده.که این خود باعث تنش بیشتر در بین هواداران شده..من هیچذجای ایران ندیدم یه رسانه ای مثل ای رسانه جانب داری بکنه ِِِ.. حتی کامنت های طرفداران پرسپولیس را انتشار نمی دین
  دوما ..شما که اینقد اسناد رو کردید چرا از پرداختی های وزارت که به استقلال شده نمی گید ..چرا نمیگید حتی میلیارد ها کمک وزیر ورزش به استقلال ه معلوم نیست کجا خرج شده ….پولی که بابت استعفای شفر کمک شده چکارش کردید …
  التماس تفکربرای دوستان …
  و التماس وجدان نویسندگی

  • admin 18 مهر 1399 / 10:42 قبل از ظهر
   0 0

   درود بر شما . دوست عزیز تمامی کامنت هایی هواداران پرسپولیس منتشر شدن و بر حسب اخلاق تنها کامنتهایی که حاوی الفاظ رکیک هستند منتشر نمیشن و فرقی هم نمیکنه که اون کامنت رو یه هوادار استقلال یا پرسپولیس فرستاده باشه

 • علی کریمی اززارچ استان یزد 17 مهر 1399 / 4:23 بعد از ظهر
  0 0

  سلام
  لنگی عزیزاین پولها که صورت غیرقانونی بهتون دادندامثال هدایتی واون رقاصه بابک زنجانی الان کجاهستندهردوزندان وبایداعدام شوند کسانی که ازاونهاحمایت کردن هم بایداعدام شوند پول مردم ایران خرج چه چیزهای که نکردند

 • محمد 17 مهر 1399 / 4:17 بعد از ظهر
  0 0

  درود خدا بر نویسنده این متن که بخش کوچکی از تبعیض های فدراسیون فوتبال برای تیم سوگلی رو نگارش کرد
  سالهاست داریم داد و فریاد عدالت در این فوتبال سر میدیم امان که حلقه ی گمشده در این فدراسيون بود
  علیرغم میل باطنی دوست دارم اینبار چوب خدا صدا کنه تا آبروی نداشته این وزیر و ایادیش بدتره بره

 • سامان 17 مهر 1399 / 3:53 بعد از ظهر
  1 0

  این که این تیم خاص نه پرسپولیسه و نه پیروزیه و فقط تیم کثیف حکومته یه واقعیته محضه.خروار خروار سند و دلیل آشکارم براش هست.

 • ناشناس 17 مهر 1399 / 12:05 بعد از ظهر
  3 2

  لنگی جون کیسه هم خودتی لنگی حمومی.بعدم دم ازپول نزن که همه میدونن تیمتون باپولهای کثیف هدایتی وامسالش به اینجارسیده.سوگولی وزارت

 • خان 17 مهر 1399 / 11:32 قبل از ظهر
  3 4

  شماهم کیسه کش هستید این چه ربطی داره به اون همون موقع این حرفهارو مطرح میکردید جمع کنید بابا.

 • عماد 17 مهر 1399 / 9:45 قبل از ظهر
  12 2

  بله. کاملا درسته. اونایی که هوچی گری میکنند. و دست پا میزنند بیاین با مدرک جواب بدن.
  زمان منصوریان یادتون هست که مجید حسینی و نو رافکن و قایدی رو محرو م کردن به بهانه نرفتن به بازی تیم امید در صورتی که خارج از فیفا دی بود؟؟؟؟منصوریان گفت اگر شکایت کنیم فوتبال تعلیق میشه.
  استقلال تو این چند سال کلی از فروش بازیکنان گیرش اومده. حتی بابت تیام ۲ بار پول گرفته شده. پرسپولیس کی رو فروخته؟؟؟تازه بهترین بازیکنان رو مبالغ بالا خریده. انصافا ببینید. پول برانکو چ طور داده شده تو این ۴ سال؟؟؟یا داده شده یا هنوز یک مبلغی طلبه؟؟در هر صورت پولش رو از کجا آوردن؟؟؟خواهشا نگید پول فینال ۴ سال قبل که اون یک چهارم پول برانکو نمیشده. برانکو هنوز هم طلبه چی شد.
  اون دوستی که میگه ما دوس داریم استقلال ببره و از این چرت ها. یادمه باخت استقلال به العین رو گل اول و دوم رو که خورد پرپولیسیا وانمود میکردم ناراحتم ولی وقتی ۶ تا خورد همشون خوشحال بودن. من تو خونه نبودم تو خوابگاه میدیدم جایی که ۲۰۰ نفر بازی رو میدیدم و خوب روز بعد ما هم از خجالتشون در اومدیم جایی که ۶-۲از الهلال باختن. خخخخخ. اول کی شروع کرد؟؟؟الکی جو ندید ملی ملی.
  اینجا بحث رفتار متناقض است. نمیتونی استقلال رو بدید هوادار ها خودمون پول جمع کنیم ببینید چ کار میکنیم. داستان طارمی یادتونه؟؟؟ یادتونه مدیر پدیده چی گفت در مورد گل محمدی؟؟مصاحبش هست گفت زوری بوده ولی الان باشگاه نساجی رو باید رضایت نامه بدیم و البته درستش همینه. ولی رفتارهای متناقض. کلیپ بچه وزیر که دگ گویاست. اون چی؟؟یا پول اسپانسری که آذری جهرمی وزیرش هست چرا دیر به استقلال دادن؟؟در صورتی که به پرسپولیس خیلی زودتر دادن. چرا ؟؟

 • صالح 17 مهر 1399 / 2:44 قبل از ظهر
  2 10

  واقعا براتون متاسفم ولی کلا یه طرفه قاضی هستید ببینید برادر من تاریخ ورزش ایران هیچگاه این خیانت رو فراموش نخواهد کرد فقط یک جمله بگم ما پرسپولیسیا شاید از باخت داخل زمین استقلال خوشحال بشیم حتی در مقابل تیمهای عربستانی ودر طول تاریخ فوتبال کشور شاید حتی برای هواداریه تیمهای رقیب استقلال به ورزشگاه رفته باشیم ولی هیچوقت دنبال باخت رقیب خارج از زمین نبودیم و نیستیم و اونقدر مرد هستیم که در صورت برد استقلال توزمین دنبال زمین زدن و نابود کردنشون تو فضای غیر فوتبالی و سیاسی نباشیم این خیانت لکه ننگی از این جماعت در کل تاریخ بجا گذاشت و شما ادمین محترم هیچگونه نمیتونید اون رو توجیه کنید و اینو بدونید در هر صورت چه ما بریم فینال چه سعودیها این شماها هستید که بازنده این بازیه کثیف هستید

 • داد 16 مهر 1399 / 1:28 بعد از ظهر
  2 14

  تیم خاص؟؟؟..چرا از خدا نمیترسید همینطور حق پرسپولیس رو میخورید که خدا واستون خوب نمیخواد .تو همین قطر که همه تیمها تو یه هتل بودن استقلال حکومتی هتل اختصاصی گرفت چمدون ارز واسه پاداش گرفت واسه روحیه قرارداد بازیکنانشون رو چند برابر بستن بهترین امکانات تمرینی در اختیارشون بود.واقعا چی هستید بترسید از گردش روزگار چرا دروغ مینویسید توی بیست سال گذشته غیر این چهارسال چرا نمیگید چه وضع اسفناکی پرسپولیس داشت با تصمیمات حکومتیها و مدیرهای کار نابلدی که مغرضانه منصوبشان میکردن .و چه بلاهایی به سر پرسپولیس نیامد چه سالهاوروزهایی که هواداران میلیونی پرسپولیس خون گریه نکردن از این ظلمها. البته الان هم همون وضعیته ولی یکی مثل برانکو اومد و راه رو به بازیکنا نشون داد عظمت پرسپولیس رو بهشون یاد آور شد وگرنه تو همین قطر دست عسلی وزیر تا آرنج تو حلق استقلال حکومتی بود.بسه از خدا نمیترسید خسته نشوید این نون که درمیارید زن و بچه تون میخورن حرام اندر حرامه اگه این انرژی که صرف خراب کردن پرسپولیس میذارید خرج درست کردن تیم خودتون میکردید قطعا نتایج بهتری میگرفتید هر تیمی ظلم میکنه حق دیگری رو میخوره و بعد فرافکنی میکنه از خدا میخوام همیشه روزگار خوار و ذلیل باشه

 • علیرضا 16 مهر 1399 / 3:10 قبل از ظهر
  1 18

  مشکل استقلال هوادارهاشه چرا که هیچ وقت نشد پشت یک مربی واستن از اولین دوره که درخشان و برانکو تو پرسپولیس بودن مربی استقلال کی بود قلعه نویی چون دارلی رفت و برگشت رو باخت هوادار پشتش رو خالی کرد و گفت باید بده رسید به مظلومی چون داربی رو ۴ بر ۲ باخت باز گفتن باید بره و منصوریان بیاد سال اول خوب حمایتش کردن سال دوم اون بلا رو سرش آوردن بعد شد شفر تیم رو قهرمان جام حذفی کرد اما سال دوم چون نتونست جام بیاره از حذفی هم حذف شد هوادار شد علیه اش مجیدی اومد تیم رده پایینی رو درآخر دوم کرد اما رفتن استراماچونی رو آوردن که همون به پرسپولیس باخت اما چون واسه چند هفته بعد مدتها تیم رو صدر جدول آورد شد بهترین مربی من مطمئنم میموند نتیجه نمیگرفت در ادامه بازم هوادار یک مربی دیگه میخواست الان فرهاد اومد تیم رو دوتا نایب قهرمانی براش آورد هم لیگ و هم حذفی چرا هوادار حمایتش نکرد چرا دنبال استراماچونی و الکس نوری تاره فرهاد داربی رو نباخت تو حذفی تو پنالت پرسپولیس رو هم برد تیم رو هم خودش نبست قبول دارم اشتباه زیاد داره گاهی خودش بخاطر تجربه کم تیم رو به حاشیه میبره اما خوب نتیجه گرفته چرا پشتش نیستین زن حامله انداره هوادار استقلال ویار نمیکنخ

 • علیرضا 16 مهر 1399 / 2:55 قبل از ظهر
  3 13

  بخاطر همین دروغ گفتن هاست که استقلال به این روز افتاده درمورد عالیشاه ونورالهی جفتشون با پرسپولیس قرارداد داشتن وبخاطر سرباز شدن رفتن تراکتور اما چون تراکتور محروم شد اینا بیرون موندن حتی پادگانم رفتن جزو تراکتور شدن بعنوان سرباز اما حق بازی نداشتن بخاطر همینم تا تموم شدن سربازیشون بیرون بودن بعد برگشتن به قراردادی که با پرسپولیس داشتن قرارداد جدید امضا نشد یعنی انتقالی صورت نگرفت مثل جریان کنعانیزاده که از تراکتور رفت استقلال اما چون بازیکن پرسپولیس بود استقلال مجبور شد رضایت پرسپولیس رو بگیره.
  در مورد ۹۵ اولا الان پرسپولیس بدهکار هست اما کسی غیر مربی های خارجی اش ازش شکتیت نکرده شکایت های قبلی رو هم یا پرداخت کرده یا مصالحه کرده و وقت گرفته پس جزو بدهی هاش حساب نمیشه قانونه برای همه قابل استفاده ولی استقلال همون موقع بخاطر شکایت آندو و نکونام بدهی زیادی داشت حتی آندو نامه زده بود به afc

  • لاکی کولاکی 16 مهر 1399 / 7:17 قبل از ظهر
   27 0

   چی میگی عمو. به عنوان یه نمونه کوچیک میگم مهدی شریفی هنوزم که هنوزه از لنگ طلبکاره. اون بابایی که پول استوکس رو داد هنوزم طلبکاره و… در صمن بدهی داخلی خارجی نداریم. شما از خودت ماده تبصره اصافه کردی که بدهی باید داخلی باشه؟ در مورد عالیشاه و نوراللهی هم چرا نمیفهمید؟ تو همین متن بخش مربوط به خبر ورزش۳ گفته که اگر فسخ نمیکردن باید میرفتن دسته ۱ بازی میکردن. پس فسخ کردن که رفتن تراکتور. البته فدراسیون همیشه تخلفات لنگ رو ماسمالی کرده. یادمون نمیره خلعتبری اومد تو برنامه نود اعتراف کرد که کفاشیان تاریخ قراردادش رو دستکاری کرد تا بتونه برای پزسپولیس بازی کنه یا داستان جعل تاریخ قرارداد طارمی. جوری حرف میزنید انگتر مسیولین تیمتون پاک بودن. هر سال یکیشونو میگیرن میندازن زندان به دلیل فساد. دفاع از تیم و هوادارش بودن خوبه اما نامردی ه کورکورانه الکی برای رد یه مطلب یه چیزی بگیم.

 • حسن 16 مهر 1399 / 0:06 قبل از ظهر
  6 3

  اینکه برادران رقیب ما اینروزها با آدرس غلطی که به آنها دادهاندتا یقه ما بگیرند یکبار هم منصفانه به کارنامه خودشان هم نگاه کنند که چه کارها بنامشان برعلیه ما نکردند.من بی تعصب میگویم در این ماجرا فقط دلم برای بازیکنتان میسوزد که زحمت کشید.برادران عزیز به جای متهم کردند ما بریدمقصران این فاجعه را از درب فدراسیون وباشگاه خودتان پیدا بکنید.مثلا هم اگر امثال خطیر متهم هست ببینید کی مدارک را از داخل فدراسیون به او تحویل داده.یادتان که سپاهان به خاطر سهل انگاری باشگاه شما بخاطر رحمان احمدی از اسیا حذف شد.؟نه فرا افکنی نکنید وما را به باد ناسزا نگیریدکه از قدیم میگویند هرچه بکاری همان میدروی…ما طرفدارهای دوتیم باید بدانیم که بدجوری به عمد ما را به جان هم انداخته اند وگرنه این مسئولان دلشان برای هیچکدام از تیمهای نمیسوزد.چون اینها مال ورزش نیستند واستقلال وپرسپولیس هرکه بیاید یا برود هستند تا ابد قبول ندارین؟….یاعلی مدد

 • لنگی 15 مهر 1399 / 11:56 بعد از ظهر
  17 4

  تیم لنگ باید حذف بشه و النصر صعود کنه چون لنگ لیاقت نداری بره بالا چون که یک تیم کاملا حکومتی و با پشتوانه همچون تیم ملی که باید به دیگر تیم ها هم همینطور رفتار شود که نمیشود
  لنگ باید حذف بشه و چند سالی هم از لیگ آسیا وبه لیگ دسته دوم بره

 • محمد 15 مهر 1399 / 11:01 بعد از ظهر
  4 12

  واقعیت امر این هست که هر موقع تیمهای ما د ر مقابل عربستان و بحرین مسابقه داشته من بخدا قسم طرفدار تیم ایرانی بودم اما الان از درون ایران به دشمنان قسم خورده این مملکت اطلاعات میدهند و باید این افراد توسط مراجع اطلاعاتی ردگیری شوند چون خیانت و.دادن اطلاعات در هر زمینه ای جرم و خیانت به اب و خاک و ناموس این کشور هست و این خیانتکاران همان مشرکان جنگ جمل هستند مدیر یک تیم بزرگ چرا باید به باشگاه عربستان که همیشه با ناحقی و رشوه کارشان را پیش میبرند مراوده داشته باشد من متهم نمیکنم اما اخبار و شواهد اینطور نشان میدهد از خودمان بپرسیم ما هستیم یاران امام حسین ع و کجاست عرق ایرانی و مسلمانی ما و

  • admin 15 مهر 1399 / 11:17 بعد از ظهر
   7 1

   درود بر شرف شما

 • هادي 15 مهر 1399 / 8:52 بعد از ظهر
  11 35

  با سلام
  باعث بسي تاسف هست كه اين نويسنده كلا يه طرف قضاوت كرده اند هست موارد زيادي ديگه اي كه همين فدراسيون فوتبال و وزارت ورزش حامي استقلا بوده و حامي تيم ها يديگه اگه مي خواهيد مقايسه كنيد بايد كلي مقايسه كنيد نه در يك مورد نمونه اش دوپينگ اقاي مجيدي كه كلا سرپوش گذاشتن روش يا قرارداد عماد رضا با سپاهان يا قرار داد بلبلي با فولاد واستقلا كه چطور فولاد جريمه شد وبلبلي و استقلال نه وك لي موارد ديگه لطفا به هر مواجب بگيري اجازه نوشتن مطلب ندهيد.
  با تشكر

  • admin 15 مهر 1399 / 8:59 بعد از ظهر
   17 12

   درود بر شما . در یه مطلب نمیشه به تمام مشکلات فوتبال پرداخت و در این مطلب صرفاً به مورد نقل و انتقالات اشاره شده. وگرنه همه ماجرای اقای نکونام و خلعتبری رو که چطور به استقلال و پرسپولیس پیوستن رو میدونیم. آیا نویسنده مواردی که شما فرمودید رو رد کرده ؟ از فدراسیون و سازمان لیگ بابت این تبعیض توضیح خواسته شده که چرا این اتفاق افتاده و این دلیلی بر رد مواردی که شما فرمودید نیست. اگر شما مدرک یا سندی مبنی بر دوپینگ آقای مجیدی در اختیار دارید برای ما ارسال کنید، حتماً روی این مورد هم کار خواهد شد. موارد اعلامی می بایست مستند باشند و نویسنده این مطلب هم با استناد به دو اتفاق مشابه و تصمیمات متفاوت در دو مقطع این مطلب رو تنظیم کردن و خواستار پاسخگویی فدراسیون و سازمان لیگ در این خصوص هستند. در قسمت کامنت های همین پست در خصوص نویسنده ها توصیح داده شد . سپاس از حسن توجه شما

   • فرهاد دو آتیشه سرخ 15 مهر 1399 / 9:13 بعد از ظهر
    33 26

    مستند تر از اعتراف واضح کاپیتان استقلال آقای امیرآبادی؟ مستندتر از اینکه دقیقا در همان زمان به بهانه بیماری فرزند از استقلال بلافاصله جدا شد؟؟؟؟ کاپیتان خود استقلال هم دروغ گفته؟؟؟؟ واقع بین باشید.

 • مهدی 15 مهر 1399 / 8:51 بعد از ظهر
  32 14

  سلام به خدا خسته شدیم از بس در حق استقلال اجحاف کردن یه خورده هم جوانمرد باشید اگر طرفداری میکنید منصفانه واقعا از بس گفتیم جانبداری میکنن خسته شدیم ۹ میلیارد میدن یحیی رو میارن برا پرسپولیس بعد مربی نوآوران رقابت فراری میدن پولشو نمیدن فرهاد فراری میدن الانم که معلوم نیست کی میخوان بیارن

  • فرهاد دو آتیشه سرخ 15 مهر 1399 / 9:24 بعد از ظهر
   26 25

   خداروشکر که هر عددی دلتون میخواد میگید، ۹ میلیارد دقیقا از کجا آوردید؟؟؟ شما هیئت مدیره باشگاه شهرخودرو هستید؟ دوما هر بازیکنی و هر مربی یه قیمتی داره تو فوتبال حرفه ای، از مسی رونالدو بگیر تا بازیکنان و مربی های ایرانی، در فصل نقل و انتقالات چه اول فصل چه نیم فصل هر باشگاهی میتونه مبلغ رضایت نامه مربی یا بازیکنو مورد نظرشو بده و جذبش بکنه، مگه امسال ترابی توسط باشگاه العربی شکار نشد؟ ما رفتیم از العربی شکایت کردیم؟؟؟ اون تیم با تیزهوشی پولشو داد جذبش کرد نوش جونش، مگه امسال استقلال الان رفته با محمود فکری مذاکره داره میکنه و پول رضایت نامشو میخواد بده کسی اعتراضی کرده؟؟؟؟؟؟؟؟ در حالیکه تازه تو فصل نقل و انتقالات هستیم و بانظرات محمود فکری بازیکن واسه نساجی جذب شده و لیست خرید ۷ بازیکن لیگ برتریشو پر کرده، یعنی هر مربی دیگه بیاد بجاش دیگه نمیتونه با نظر خودش واسه اون تیم بازیکن بگیره چون لیستشون توسط محمود فکری پر شده. برادر محترم فوتبال حرفه ای همینه، خاله بازی نیست، رونالدو هم توسط یوونتوس پول رضایت نامه صد میلیون دلاریش پرداخت شد و به یوونتوس رفت، الان رئال میره از یووه شکایت میکنه؟؟؟؟ واقعا خودتونم به چیزی که میگید دو دقیقه فکر کنید. خواهشا.

 • ناشناس 15 مهر 1399 / 8:38 بعد از ظهر
  25 45

  این آقا هر روز داره بر ضد پرسپولیس مطلب میزنه در حالی که باید بی طرف مطلب زده بشه حرفاش دو زار هم ارزش نداره فقطم داره مسوزه این بارم به جایی نمیرسی آقای فراهانی بازم بسوز

  • admin 15 مهر 1399 / 8:41 بعد از ظهر
   66 61

   دوست عزیز ایشون بر علیه پرسپولیس مطلب نمیزنن . آقای مسعود صفایی و ابراهیم یزدی مسئول سرویس اخبار پرسپولیس هستند و آقای فراهانی و ملکی مسئول بخش استقلال . در این مطلب هم یه مقایسه منطقی انجام شده . مدیریت سایت بتاکاپ به هیچ نویسنده ای اجازه نمیده به تیمی توهین بشه و تنها مطالبی که قابلیت انتشار دارن رو مجوز انتشار میده . در این مطلب هم یک مقایسه بین دو اتفاق مشابه انجام شده که اگر پاسخی از سمت فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ هست، می تونن اعلام کنن که چرا این اتفاق رخ داده . البته در زیر پست های آقایان یزدی و صفایی هم بعضاً هواداران استقلال بهشون معترض میشن که چرا بر علیه استقلال مطلب درج میشه در حالی که اینطوری نیست. هر سایت ورزشی سرویس های مختلفی داره که پوشش اخبار مختلف رو به افراد مختلف با دیدگاه های مختلف می سپره. ما سایت هواداری استقلال یا پرسپولیس نیستیم رفیق و بر اساس آنچه میبینیم مطالب رو منتشر می کنیم و ممکنه از نظر هوادارای اون تیم خوشایند نباشه و طبیعی هم هست. موفق باشید

 • فرهاد دو آتیشه سرخ 15 مهر 1399 / 8:26 بعد از ظهر
  69 73

  با سلام، اولا مظلوم کسی هستش که اینهمه حمایت نداشته باشه، شما استقلالی ها واقعا با چه رویی میاید خودتونو مظلوم جلوه میدید؟؟؟ الان تمام سایتهای ورزشی ۸۰ درصد استقلالی هستن، روزنامه های ورزشی هم از جمله: استقلال، ایران ورزشی، ابرار ورزشی، هدف، گل و … استقلالی هستن هرجوری که دلتون میخواد مطلب میزنید بعد دم از مظلومیت میزنید!همین متن چاپ شده اگه تو هر سایت ورزشی دیگه که بصورت کاملا یک جانبه درج میشد همتون هشتک و کمپین راه مینداختید، این مطلب به نفع استقلال چاپ شده و گواهی بر همه چیز هست و واقعا جالبه که شما کمبودها و شکستهاتونو تو این چندسال گردن همه میندازید و کاملا طلبکارانه بازهم دم از این حرفهای بیهوده میزنید، همین الان با یک سرچ ساده یک سایت ورزشی پیدا کنید که انقدر یک جانبه و آشکارا به نفع پرسپولیس مطلب زده باشه بیاید بهتون جایزه میدم، واقعا مسخرس که تیمی مثل استقلال با اینهمه هزینه و ولخرجی از سوی وزارت ورزش بازهم طلبکاره، شما تیمی هستید که زمانی که پرسپولیس به فینال آسیا صعود کرد و دو میلیون دلار کسب درآمد کرد درحالی که پرسپولیس از نقل و انتقالات محروم بود و نمیتونست نه مربی خارجی بیاره نه بازیکن بخره در همان مقطع یکساله این همه بازیکن جذب کردید: رابسون، پادوانی،طارق همام،بویان، عادل شیحی، جباروف، نیومایر، ایسما، گرو، منشا، تیام و … آیا هزینه این بازیکنان از کجا تامین شده؟؟؟؟؟ دقیقا از پول های فینال آسیا پرسپولیس و حمایتهای وزارت ورزش، خودکفا نبودید که، لطفا چشمانتونو رو به حقایق نبندید، اگر اسطوره شما که فرهاد مجیدی بود هیچوقت تیمتونو تو فینال ول نمیکرد بخاطر منافع شخصیش، مگه نمیگه اسطورس؟ خوب میموند تیمو یک بازی هدایت میکرد بعد از بازی میگفت آقا من دیگه نیستم، واقعا مسخرس که خودخواهی خودتونو تقصیر اینو اون میندازید، مگر فینال سوپر کاپ آقای شفر تیمشو از ترس برنداشت و به ترکیه فرار نکرد؟ از یک ماه قبل برنامه اعلام شده بود واز ترس شکست به ترکیه فرار کردید، خوب میموندید و بازی میکردید و قهرمان میشدید، اینم تقصیر وزیره؟؟؟؟ مگه برنامه دل بخواه هستش که هرکسی بگه دلم نمیخواد بازی کنم! اینهمه عوام فریبی در نوع خودش بی نظیره، در مورد بحث امید عالیشاه و نور الهی اول لازمه که قوانینو بهتر بخونید بعد مطلب بزنید، روزبه چشمی از لیست استقلال درآمده بود بخاطر مصدومیت بلند مدتش باشگاه خودتون از لیست ۱۸ نفره آن زمان خارجش کرده بود و بعدش نمیتونستید به لیست اضافه کنید بخاطر اینکه لیستتون پر بود، ولی امید عالیشاه و احمد نوراللهی بخاطر سربازی رفته بودند و از لیست هم توسط پرسپولیس خارج نشده بودند و براحتی هم بخاطر همین برگشتن، قانون سربازی رفتن که یک الزامه با خارج کردن بازیکن بخاطر مصدومیت از لیست دوتا مقوله جدا از همه، دقیقا اتفاقی که برای روزبه افتاد مشابه امید و احمد نیست، مشابه محمد انصاری این فصل پرسپولیس هستش، اونسال استقلال رزوبه از لیست خارج کرد و دیگه نتونست استفاده بکنه ولی پرسپولیس امسال محمد انصاری از لیست خارج نکرده و پس از پایان مصدومیت میتونه بلافاصله برای پرسپولیس بازی بکنه، اشتباهات خودتونو بپذیرد، مربی آروم و بی حاشیه پیدا کنید، حمایت کنید و نتیجشم بگیرید، بجای فرافکنی و عوام فریبی

  • بی نام 15 مهر 1399 / 8:42 بعد از ظهر
   31 34

   توی همین متن تو بخش متن ورزش ۳ زده که اگه فسخ نکرده باشن، نمیتونستن برای تراکتور بازی کنن وباید میرفتن دسته ۱ . رفتن دسته ۱ بازی کردن؟ مردم احمق نیستن استاد

   • فرهاد دو آتیشه سرخ 15 مهر 1399 / 9:07 بعد از ظهر
    63 70

    استااااااااد بجای این همه یک جانبه رفتار کردن اول برو قوانین لیگ مطالعه بکن، مشکل شما استقلالی ها دقیقا همینه که به اینو اون گوش میدید، برو قوانین مطالعه بکن استاد،یعنی شما استقلالی ها میگید استقلال اون فصل بجای ۱۸ بازیکن باید از ۱۹ تا بازیکن استفاده میکرد؟؟؟؟؟؟! خیلی باحالید بابا، دوما در خصوص سربازی عرض کردم خدمتتون : سربازی یک امر الزامیه با مصدومیت فرق داره، بازیکن میتونه بره بگذرونه سربازیشو و به باشگاه سابق در صورتی که از لیست خارج نشده باشه برگرده، اول برو مطالعه بکن بعد بیا اینجا انقدر مطمئن مطلب بزار،نمونش در باشگاه های دیگه هم بوده، مثل اسماعیلی فر که تو تراکتور سربازیشو گذروند و برگشت،مثل صادق محرمی که تو ملوان خدمتشو گذروند و برگشت و …. امسال هم گفتم اگه پرسپولیس محمد انصاری از لیست خارج میکرد دقیقا میشد مثل قضیه روزبه چشمی و داریوش شجاعیان ولی از لیست خارج نکرد تا بتونه در ادامه فصل باتوجه به بهبودی استفادش بکنه،توجیه شدی یا بازم توضیح بدم عزیزم؟؟؟ میدونم واقعا سخته با شماها بحث کردن، حداقل متن میزاری بی نام نزار، نترس کسی کاریت نداره، سایت afc نیست که یک هفتس اونجا فعال هستید و می‌ترسید رهگیری بشید و بی نام مطلب میزارید.

    • بی نام 15 مهر 1399 / 9:18 بعد از ظهر
     49 56

     داداش فازت چیه؟ خودت میفهمی چی داری میگی؟ مگه میشه یه بازیکن همزمان با دو تا تیم قرارداد داشته باشه؟ شما میگی عالیشاه با پرسپولیس قرارداد داشته بعد رفته تراکتور اونجا هم قرارداد بسته. اونجا که نخودی نمیتونن اسمشو رد کنن . باید ثبت بشه . بر طبق آئین نامه هم یه بازیکن همزمان نمیتونه اسمش در لیست دو تیم باشه. باید با پرسپولیس فسخ می کرد که بره تراکتور. سر همین قضیه هم یادت باشه برانکو کلی ناراحت شد که یهو چطوری عالیشاه خودشو سرباز کرد؟ ازبند فسخ قراردادش برای سرباز شدن استفاده کرد و بدون اطلاع مدیریت و کادر فنی یهویی سر از تراکتور در آورد. ما حافظه تاریخیمون خوبه و همه چی یادمون هست که چی شد و چی نشد و مدارکشم توی رسانه ها موجوده یه سرچ کن یادت میاد.

     • فرهاد دو آتیشه سرخ 15 مهر 1399 / 9:41 بعد از ظهر
      77 68

      میدونم برات سخته، اول سعی کن یکم مودب باشی بعد صحبت کن، اولا برانکو سر اینکه وسط فصل یکدفعه تصمیم گرفت که خدمتشو فعال بکنه و تیم بازیکن نداشت از دست امید ناراحت شده بود، چرا از احمد ناراحت نشد؟؟؟؟ یادتم باشه بازی آخرش بهش بازوبند دادن و موقع تعویض کلی گریه کرد احمد، بخاطر اینکه احمد باهاش هماهنگ کرده بود ولی امید هماهنگ نکرده بود و لحظه آخر گفت میخواد بره سربازی، دلیل ناراحتی برانکو این بود نه چیز دیگه، دوما سه بار گفتم گویا شما اصلا درست مطلب نمیخونی، برادر عزیز قانونه، متوجه میشی؟؟؟ سربازی با مصدومیت فرق داره، سربازی امر الزامیه، چون اجباریه این بند تو قانون گذاشتن ، ربطی به فسخ یا غیر فسخ نداره، بازیکن میتونه سربازیشو بگذرونه و در صورتی که تو لیست تیم سابقش باشه برگرده، اگه طبق چیزی که شما میگی باشه اونوقت صادق محرمی، دانیال اسماعیلی فر، یا همین سید حسینی خودتون دیگه نمیتونستن به باشگاهشون برگردن، سید حسینی هم تو لیست جوانان استقلال بود، رفت ملوان سربازیشو گذروند و برگشت، دقیقا برعکس اینچیزی که داری میگی هستش اصلا حافظه بلند مدت خوبی نداری، یه سرچ بزن سید حسینی یادت میاد که فسخ نکرد رفت و برگشت، در ضمن مصداق جرم اتفاقی که واسه بلبلی افتاد نه احمد و امید، مگه بلبلی محروم نشد؟؟؟؟ چرا استقلال که اون بازیکنو تحریک کرده بود برای اومدن به باشگاه استقلال هیچ جریمه نشد؟؟؟ برادر موردهای زیادی در مورد استقلال هست که متاسفانه برای منافع خودتون ازش هیچ حرفی نمیزنید.

     • فرهاد دو آتیشه سرخ 15 مهر 1399 / 9:54 بعد از ظهر
      11 9

      پاسخ من در جواب این آقا چاپ کنید، سانسور نکنید

     • admin 15 مهر 1399 / 10:14 بعد از ظهر
      1 6

      امیرابادی گفت به توصیه فرهاد مجیدی اونا رو خریدیم. من نشنیدم بگه خود فرهاد مجیدی هم استفاده کرده باشه و جواب تستش مثبت شده باشه. اگر چنین موردی بود قطعا مثل دوپینگ امیرابادی که مشخص شد اونم مشخص میشد. چیز قابل مخفی کردنی نیس چون ازمایشات میرن المان. اینجا مخفی کنن اما از اونور صداش در میاد

     • فرهاد دو آتیشه سرخ 15 مهر 1399 / 10:29 بعد از ظهر
      11 13

      دقیقا شما درست میگی، دوپینگی ایشون استفاده میکرد در اون زمان جز جدیدترین متدهای دوپینگ بود، ایشون با جک تیریدی که امیر آبادی و حسینی استفاده کردن و مثبت شدن استفاده نمیکرد، ایشون دوپینگ خون انجام میدادن، یعنی اینکه پنجاه درصد خون ایشون در سفرهای که به دوبی داشتن تعویض میشد بخاطر بالابردن سطح اکسیژن خون و دوندگی بیشتر در زمین، یکی از جدیدترین روشهای دوپینگ زمان خودش بود، بدون نشون دادن داروی خواصی در خون، فقط با آزمایشات خاص و دقیق میشه این دوپینگ انجام داد،الان هم جزء موارد ممنوعه هستش این نوع دوپینگ، در اون زمان یکی از نزدیکان خود مجیدی اینو افشاگری کرد.

 • ناشناس استقلالی 15 مهر 1399 / 8:18 بعد از ظهر
  13 3

  سالهای ساله توی این مملکت نه فقط توی فوتبال، انواع و اقسام بی قانونی و خلاف صورت میگیره و جالبه که همه رو به خویشتنداری و سکوت توصیه میکنن و میگن بهانه دست دشمن ندید! ( آب تو آسباب دشمن نریزید!)
  دشمن ما شماهایید که هرخلافی انجام میدید و میگید: هیس! ایرانی فریاد نمیزنه.
  همین کارا که نشون دهنده ی ضعف مدیریتیه، باعث شده هرروز اخبار اختلاس و دزدی و انواع و اقسام فساد عین قارچ از هر جایی دربیاد.
  وطن فروش اونیه که میگه من کارخلاف انجام میدم ولی بقیه خفه بشن و صداشو درنیارن!
  فوتبال ما هم مشتیه که نمونه ی خرواره.

 • ناشناس 15 مهر 1399 / 7:58 بعد از ظهر
  30 47

  خفه شوکیسه کش پرسپولیس این چندسال به اندازه کل تیم کیسه در آسیا درآمدزایی کرده شما کدوم جهنمی بودید همین فدراسیون هرچه پرسپولیس جمع کرد تو آسیا خرج تیم کیسه شد

  • لیام 15 مهر 1399 / 8:08 بعد از ظهر
   37 11

   این مطلب چه ربطی به درآمدزایی داشت؟ از هر تیمی مثه لنگ حمایت میشد والا دو بار تا حالا قهرمان آسیا شده بود. جوابی داره در خصوص این حجم از تبعیض بگو نداری زر نزن . کجاش خرج استقلال شده؟ خرج شده بود نه استرا رفته بود نه شفر نه تیام نه چبارف نه ستاره های تیم . بهتره بگی صرف نگه داشتن ستاره های خودتون شد. کم از این آت و آشغالای ادمین های شل مغز لنگی بخونید . با شرف باشید و منصف . حقیقت رو کتمان نکنید

 • موسوی 15 مهر 1399 / 7:47 بعد از ظهر
  33 12

  چرا هیچ کس از این مدیران بی شرف شکایت نمی کند و چرا هیچکس در این کشور بدنبال برقراری عدالت نییت؟ بزودی آه مظلومان دامان کثیف این مدیران مزخرف را خواهد گرفت الهی امین

 • تاج 15 مهر 1399 / 7:09 بعد از ظهر
  43 33

  آهای لنگیای میهن پرست! تحویل بگیرید!؟ تورا به ناموس و شرفتان آیا به این اتفاق ها و تبعیض ها و درست تر بگوییم جنایات و خیانتها در حق تاج بزرگ اعتقاد و اعتراف دارید!؟؟ اگر دارید که بدانید حکومتیان طی ۴۲سال براستی هرروز در دسیسه و توطئه سیاه بوده و هستند. براستی مشکلشون همینه((تاج))! بقول دوستمان صادقی باغیرت: دممون گرم بااینهمه دشمنی و خیانتها و دسیسه ها باز موندیم و جام آوردیم وافتخار آفرینی برای ایران کردیم….

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید