کد خبر:47116
پ

استقلال با هلدینگ خلیج فارس قهرمان آسیا می شود | آبی ها به چاه نفت وصل شدند

کمتر از 24 ساعت به امضای رسمی واگذاری باشگاه استقلال به غول پتروشیمی خاورمیانه یعنی هلدینگ خلیج فارس باقی مانده است؛ هواداران استقلال به واسطه این اتفاق خجسته به شدت خشنود هستند و معتقدند با توجه به رفع شدن مشکل مالی و ساخت استادیوم اختصاصی استقلال، در کمتر از 2 سال آینده، این تیم به […]

کمتر از 24 ساعت به امضای رسمی واگذاری باشگاه استقلال به غول پتروشیمی خاورمیانه یعنی هلدینگ خلیج فارس باقی مانده است؛ هواداران استقلال به واسطه این اتفاق خجسته به شدت خشنود هستند و معتقدند با توجه به رفع شدن مشکل مالی و ساخت استادیوم اختصاصی استقلال، در کمتر از 2 سال آینده، این تیم به عنوان قهرمانی آسیا خواهد رسید.

طبق شنیده ها هلدینگ خلیج فارس قصد دارد علاوه بر تیمداری در فوتبال، در 4 رشته ورزشی دیگر(والیبال، کشتی، بسکتبال، هندبال)با اسم برند استقلال به مسابقات تیم بدهد. از دیگر برنامه های کوتاه مدت این هلدینگ ساخت استادیوم اختصاصی استقلال در کمتر از یک سال است که به درآمدزایی این مجموعه از عواید برگزاری مسابقات خانگی کمک زیادی می کند. از موضوع تبلیغات محیطی گرفته تا بلیت فروشی و فروش البسه استقلال و ارائه خدمات مختلف در محل استادیوم اختصاصی و البته حق پخش تلویزیونی.

نقش بستن نام زیبای خلیج فارس بر روی پیراهن آبی استقلال نیز از نکات قابل توجه این انتخاب است که به واقع برازنده آن است.

 

 

کلیدواژه : استقلال

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کوروش 22 آوریل 2024 / 3:32 ب.ظ

    والا نمیخوام منفی بافی کنم ، اینها درسته بشرطی که دستور و دستورات از بالا نیاد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید