کد خبر:47236
پ

استقلالی های کابوس تساوی مقابل نساجی در فصل گذشته را فراموش نکنند

در حالی که که سه هفته حساس و نفسگیر پایانی لیگ برتر نزدیک می شویم، تیم صدرنشین یعنی استقلال می بایست به مصاف نساجی مازندران در ورزشگاه وطنی برود. مصافی سخت که خاطرات خوشی را برای آبی ها یادآوری نمی کند. استقلالی های کابوس تساوی مقابل نساجی در فصل گذشته را فراموش نکنند   در […]

در حالی که که سه هفته حساس و نفسگیر پایانی لیگ برتر نزدیک می شویم، تیم صدرنشین یعنی استقلال می بایست به مصاف نساجی مازندران در ورزشگاه وطنی برود. مصافی سخت که خاطرات خوشی را برای آبی ها یادآوری نمی کند.

استقلالی های کابوس تساوی مقابل نساجی در فصل گذشته را فراموش نکنند

 

در فصل گذشته نیز زمانی که استقلال در کورس قهرمانی قرار داشت، مقابل تیم نساجی قرار گرفت که سرمربی وقتش حمید مطهری بود. آن بازی که با فرصت سوزی های متعدد استقلالی ها و البته قضاوت بحث برانگیز عرب براقی همراه بود با تساوی به پایان رسید و هنوز هم که هنوز هست هواداران استقلال صحنه گل نشدن موقعیت 100% گل سجاد شهباززاده مقابل دروازه خالی نساجی را فراموش نکرده اند.

اگرچه حمید مطهری دستیار سابق گل محمدی در پرسپولیس بار دیگر زهر خود را در مسیر قهرمانی استقلال اینبار با تراکتور ریخت (یک تساوی از استقلال گرفت) اما استقلالی ها نباید فراموش کنند که سرمربی فعلی نساجی نیز دست کمی از حمید مطهری ندارد و بارها در بزنگاه های مختلف مقابل استقلال قد علم کرده است.

با توجه به اینکه نساجی تقریباً از منطقه سقوط فاصله گرفته، بدون شک تیم ساکت الهامی با آرایش تدافعی و کسب یک امتیاز مقابل استقلال صف آرایی خواهد کرد و چشم به ضدحملات خواهد دوخت.

از این حیث، استقلالی های می بایست با به یادآوردن خاطرات تلخ ورزشگاه وطنی در فصل گذشته، از همان ابتدای کار کنترل بازی را با زدن یک گل زودهنگام به دست بگیرند که نساجی به دفاع مطلق و احتمالاً ضدفوتببال روی نیاورد.

هواداران فوتبال حتماً به یاد دارند که ساکت الهامی با تراکتور در فینال جام حذفی در نیمه دوم بیش از 20 دقیقه وقت بازی را تلف کردند تا از 3 گلی که در نیمه اول به ثمر رسانده بودند مقابل تیم سراسر تهاجمی فرهاد مجیدی که در نیمه دوم دو گل به ثمر رسانده بود، محافظت کنند.

 

بازی با نساجی برای استقلال سخت ترین دیدار در مسیر قهرمانی محسوب می شود و اگر این تیم بتواند نساجی را شکست دهد، تا حد زیادی قهرمانی اش مسجل خواهد شد چرا که پرسپولیس نیز مقابل سه تیم استقلال خوزستان، شمس آذر و مس رفسنجان قطعاً امتیاز از دست خواهد داد.

 

کلیدواژه : استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید