کد خبر:24448
پ

استراماچونی در راه الغرافه قطر

روز گذشته بود که روزنامه کالچو مرکاتو از علاقه یک باشگاه قطری به جذب آندره آ استراماچونی خبر داد. سرمربی ایتالیایی که سابقه هدایت اینتر را در کارنامه دارد، در ابتدای لیگ نوزدهم هدایت استقلال را برعهده داشت و قبل از پایان نیم فصل لیگ گذشته، به دلیل مشکلات مالی از این تیم جدا شد. […]

روز گذشته بود که روزنامه کالچو مرکاتو از علاقه یک باشگاه قطری به جذب آندره آ استراماچونی خبر داد. سرمربی ایتالیایی که سابقه هدایت اینتر را در کارنامه دارد، در ابتدای لیگ نوزدهم هدایت استقلال را برعهده داشت و قبل از پایان نیم فصل لیگ گذشته، به دلیل مشکلات مالی از این تیم جدا شد.

 

استراماچونی در راه الغرافه قطر

استراماچونی در راه الغرافه قطر
روزنامه الشرق قطر امروز در خبری و به نقل از کالچو مرکاتو اعلام کرده است که این سرمربی ایتالیایی در آستانه پیوستن به الغرافه است. الشرق نوشته است که استراماچونی سرمربی سابق استقلال در حال مذاکره با یکی از باشگاه های لیگ ستارگان قطر است تا در فصل آینده هدایت آن را برعهده بگیرد.

فدریکو پاستورلو مدیربرنامه های استراماچونی با یک تیم قطری وارد مذاکره شده و این مربی ایتالیایی در حال بررسی پیشنهاد این تیم قطری است. استراماچونی در صورت حضور در لیگ قطر، به جمع مربیان بزرگ این کشور از جمله ژاوی هرناندز و لوران بلان اضافه خواهد شد.

الشرق به نقل از رسانه های ایرانی نوشته است که با توجه به حضور استراماچونی در استقلال، باشگاه مدنظر الغرافه است بخصوص اینکه قرارداد مربی فعلی پلنگ ها یعنی اسلاویسکا یوکانوویچ در پایان فصل به اتمام می رسد و خبری از تمدید قرارداد این مربی به گوش نمی رسد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید