کد خبر:26144
پ

اسامی برندگان اپلیکیشن بتاکاپ | تیر 1400

رقابت حساس و نفسگیر کاربران در اپلیکیشن بتاکاپ در تیر ماه به پایان رسید. شما نیز می توانید با نصب رایگان اپلیکیشن بتاکاپ و شرکت در مسابقات مختلف و کسب امتیاز، یکی از برندگان قطعی بتاکاپ در مرداد ماه باشید.   آموزش کار با بخش های مختلف بتاکاپ   چطور در بتاکاپ امتیاز جمع کنیم؟ […]

رقابت حساس و نفسگیر کاربران در اپلیکیشن بتاکاپ در تیر ماه به پایان رسید. شما نیز می توانید با نصب رایگان اپلیکیشن بتاکاپ و شرکت در مسابقات مختلف و کسب امتیاز، یکی از برندگان قطعی بتاکاپ در مرداد ماه باشید.

 

آموزش کار با بخش های مختلف بتاکاپ

 

چطور در بتاکاپ امتیاز جمع کنیم؟

 

اسامی برندگان اپلیکیشن بتاکاپ | خرداد 1400

 


*** نام اعلامی توسط برنده می بایست با صاحب کارت بانکی که مبلغ جایزه واریز می شود، یکسان باشد.

***شکارچی بتامون به کاربری گفته می شود که بیشترین جواب درست در چالش های اینستاگرام و بیشترین کد بتامون در سایت را پیدا کرده باشد. این جایزه از تیرماه به 1 کاربر برتر پرداخت می شود.

*** کد های شانس خود در چرخونه شانس را که به دست می آورید نگهداری کنید. این کدها به صندوق پیام شما در اپلیکیشن بتاکاپ ارسال می شوند. شما با این کدها در قرعه کشی 500 هزار تومانی انتهای ماه شرکت داده می شوید.

برندگان می بایست به ادمین بتاکاپ در اینستاگرام بتاکاپ به نشانی betacupa@ پیام دهند و روال دریافت جایزه خود را پیگیری کنند.

 

توضیحات:

*همانطور که در قوانین و مقررات بارها تکرار شده است، جوایز تنها به کابرانی تعلق می گیرد که نسبت به تکمیل پروفایل خود اقدام کرده باشند.

*نفرات برنده ای که هنوز نسبت به درج شماره کارت در پروفایل خود اقدام نکرده اند، ظرف 48 ساعت آینده حتماً اینکار را انجام دهند تا جوایز نقدی این ماه به حسابشان واریز شود.

*به افرادی که اپلیکیشن را از گوشی خود حذف کرده باشند، جایزه ای تعلق نمی گیرد.

*جوایز حداکثر تا پنجم هر ماه به حساب برندگان واریز می شود.

*فرصت کسب امتیاز از طریق کد دعوت در نسخه جدید اپلیکیشن بتاکاپ را از دست ندهید.

*در دوره تیرماه، امکان کسب سکه از موارد مختلف برای کاربران فراهم شده است. شما می توانید روش های جدید کسب سکه در اپلیکیشن بتاکاپ را با کلیک بر روی لینک مشاهده نمائید.

*از امروز به دنبال پیدا کردن کدهای بتامون رایگان برای کسب سکه مجانی در اینستاگرام و سایت بتاکاپ باشید. نفر اولی که کدها را پیدا کرده و طبق راهنما در فروشگاه بتاکاپ (قسمت متفرقه) وارد کند، برنده آن روز خواهد بود.

راهنمای کسب سکه رایگان در بتاکاپ از طریق بتامون

 

*ضمنا کابرانی که از چرخونه شانس جوایزی برنده شده اند میتوانند از بخش تاریخچه جوایز در منوی پروفایل خود نحوه استفاده از جایزه های خود را ببینند و یا جایزه خود را به سکه یا پول نقد تبدیل کنند.

 

آموزش تبدیل جایزه بتاکاپ به سکه و پول نقد

 

برای دریافت جوایز  PS4 تی شرت و توپ چکار کنیم؟

در صورتی که برنده هر یک از جوایز فیزیکی بتاکاپ شده اید کافیست به راهنمای دریافت آن جایزه در تاریخچه جوایز خود دقت کنید. شما می توانید با کسب سکه مورد نیاز برای دریافت جوایز فیزیکی، آن جایزه را فعال کنید. جایزه شما محفوظ است و تا زمانی که به حد نصاب سکه مورد نظر برسید امکان ارسال برای شما وجود دارد.

 

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • امیر 4 آگوست 2021 / 11:53 ب.ظ

    من دوتا جوایز و با پرداخت مبلغ هر کدوم و تبدیل به ۳۵۰ سکه کردم ولی اعمال نشده چند روزه ولی شما جواب بی ربط میدی یکبار هم انجام دادم برای اعتبار سنجی اپلیکیشن شما ولی پول و که گرفتید هیچ ،سکه هم که اضافه نکردید

    • admin 5 آگوست 2021 / 6:48 ق.ظ

      نام کاربریت چیه؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید