کد خبر:11769
پ

ارسال لایحه شکایت النصر از پرسپولیس به استیناف با کمک 4 وکیل خارجی

شکایت باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس به کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا با کمک چهار وکیل خارجی امروز ارسال می‌شود.   النصر دست بردار نیست | استخدام 4 وکیل خارجی مجرب برای پیروزی در پرونده جنجالی به گزارش خبرنگار مهر، روزنامه «الریاضیه» عربستان به نقل از یک منبع خبری اعلام کرد که باشگاه النصر عربستان امروز […]

شکایت باشگاه النصر عربستان از پرسپولیس به کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا با کمک چهار وکیل خارجی امروز ارسال می‌شود.

 

النصر دست بردار نیست | استخدام 4 وکیل خارجی مجرب برای پیروزی در پرونده جنجالی

به گزارش خبرنگار مهر، روزنامه «الریاضیه» عربستان به نقل از یک منبع خبری اعلام کرد که باشگاه النصر عربستان امروز و در آخرین مهلت تعیین شده برای ارسال درخواست استیناف در رای پرونده باشگاه پرسپولیس، شکایت خود را به کمیته استیناف کنفدراسیون آسیا ارسال می‌کند.

النصر بعد از باخت مقابل پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا و حذف از این رقابت‌ها در مرحله نیمه نهایی، از پرسپولیس به بهانه استفاده از بازیکنان «غیرمجاز» شکایت کرد. این شکایت در کمیته اخلاق و انضباطی AFC رد شد و النصری ها شکایت به کمیته استیناف را در دستور کار قرار دادند.

به نوشته الریاضیه، النصر چهار وکیل خارجی که شامل دو برزیلی از جمله مارکوس موتا، لوکاس فیرر اسپانیایی و یک وکیل آسیایی است استخدام کرده و روز گذشته رسیدگی به درخواست تجدیدنظر را به پایان رساندند تا امروز به AFC ارسال کنند.

الریاضیه همچنین اعلام کرد مسئولان باشگاه النصر هفته قبل هزینه‌های مالی مربوط به این شکایت را هم پرداخت کرده‌اند.

کلیدواژه : النصرپرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید