کد خبر:46643
پ

ارجاع پرونده جعل امضاء در باشگاه استقلال به دادگاه فرهنگ و رسانه | خانی محکوم می شود؟

به نظر می رسد روال پرونده اتهام جعل امضا در باشگاه مسیر جدیدی را در پیش گرفته است و این پرونده پس از اتمام تحقیقات توسط پلیس اگاهی به دادگاه انقلاب ارسال شد و این دادگاه نیز رسیدگی به آن را به دادگاه فرهنگ و رسانه ارجاع داده است. ارجاع پرونده جعل امضاء در باشگاه […]

به نظر می رسد روال پرونده اتهام جعل امضا در باشگاه مسیر جدیدی را در پیش گرفته است و این پرونده پس از اتمام تحقیقات توسط پلیس اگاهی به دادگاه انقلاب ارسال شد و این دادگاه نیز رسیدگی به آن را به دادگاه فرهنگ و رسانه ارجاع داده است.

ارجاع پرونده جعل امضاء در باشگاه استقلال به دادگاه فرهنگ و رسانه | خانی محکوم می شود؟

معمولاً رسیدگی به جرایم کیفری به دادگاه انقلاب ارجاع می شود و با توجه به اینکه این پرونده به دادگاه فرهنگ و رسانه ارجاع شده، به نظر می رسد جای شاکی و متشاکی عوض شده و اینبار علی خطیر و جعفر سمیعی هستند که در موضع بالاتر قصد شکایت از خانی به دلیل اتهام جعل به آنها را دارند.

با توجه به مصوبه هیئت مدیره استقلال در بهار امسال، حق امضای دوم اعضای غایب به سمیعی تفویض شده بود و اینکه به یکباره جناب خانی که در جلسه تصمیم گیری در خصوص تعیین تکلیف محل اقامت بلانکو غایب بوده، ادعای جعل امضا و اثر انگشتش را کرده جای سوال دارد.

چرا که خان یبه خوبی می دانسته که سمیعی می تواند به جای او امضا و اثر انگشت بزند تا موضوع جلسه معطل غیبت یک عضو غایب نماند.

بر اساس ادعای کاظم اولیایی مدیرعامل سابق استقلال در این پرونده هیچ جعلی صورت نگرفته و احتمالاً جناب خانی می بایست به سبب اتهام و افترا به سمیعی و خطیر و خدشه وارد کردن به حیثیت باشگاه استقلال در اذهان عمومی، مجازات شود و به همین سبب نیز پرونده به دادگاه فرهنگ و رسانه ارجاع شده است.

گفتنیست خانی در ارتباط تلفنی با برنامه فوتبال برتر بار دیگر ادعای خود مبنی بر جعل امضایش را تکرار کرد که به نظر می رسد تبعات سنگینی برای او داشته باشد.

 

بیانیه واضح باشگاه استقلال در خصوص ادعای  خانی

 

احتراما پیرو نشر متن شکواییه یکی از اعضای هیات مدیره علیه مدیرعامل و نایب رییس هیات مدیره باشگاه باستحضار میرساند:

 صاحبان امضای مجاز در باشگاه استقلال جهت امضای اسناد تعهدآور، مدیرعامل به همراه یکی از اعضای هیات مدیره و مهر باشگاه است.

از اینرو، انحصار امضای دوم هرگز در اختیار آقای علیرضا خانی نبوده و به همین جهت وقتی ایشان از امضای قرارداد خودداری کرد، عضو دیگر هیات مدیره قرارداد را امضا کرد.

 لازم به ذکر است این تغییر و جابجایی امضای دوم به عنوان متمم با هولوگرام و کد رهگیری در قرارداد ثبت شده است.

ضمنا سابقا اکثریت هیات مدیره طبق یک مصوبه اختیار امضای دوم را به عضو موظف و نایب رییس هیات مدیره آقای فرشید سمیعی تفویض کردند‌. در سند منتشر شده امضای آقای سمیعی در کادری قرمز مشخص شده است.

 هیات مدیره باشگاه استقلال ایران خروج اسناد و مدارک  توسط عضو شناخته شده و متخلف منجمله اسناد ناقصی که منتج به تشکیل پرونده علیه باشگاه استقلال شده را به شدت محکوم کرده و از مدیرعامل محترم درخواست پیگیری این موضوع و تحت تعقیب قراردادن فردخاطی تا حصول نتیجه را دارد.

هیات مدیره باشگاه استقلال در این مقطع که آرامش در باشگاه حکمفرما است و تیم در صدر جدول لیگ برتر شرایط خوبی دارد، هرگونه تنش و تشنج که منجر به تخریب آرامش باشگاه استقلال شود را محکوم می کند. بدون شک این هجمه ها به شکل هدفمند و به قصد تخریب استقلال صورت می گیرد و هواداران فهیم استقلال مراقب این تحرکات باشند.

همچنین از نهادهای نظارتی تقاضای پیگیری و برخورد با فرد خاطی را داریم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید