کد خبر:13303
پ

ادعای مربی استقلال: سبک مربیگری نکونام بر مبنای هوچی گری است

مربی تیم استقلال در خصوص اتفاقات بازی با فولاد خوزستان گفت: واقعا از دیدن برخی صحنه‌ها خجالت کشیدم. کسانی که مدعی هستند می‌خواهند مربی تیم ملی شوند رفتارهایی انجام دادند که تاکنون در هیچ کجا ندیده بودم.   ادعای مربی استقلال: سبک مربیگری نکونام بر مبنای هوچی گری است ?وی افزود: سرمربی فولاد سال‌ها بازیکن […]

مربی تیم استقلال در خصوص اتفاقات بازی با فولاد خوزستان گفت: واقعا از دیدن برخی صحنه‌ها خجالت کشیدم. کسانی که مدعی هستند می‌خواهند مربی تیم ملی شوند رفتارهایی انجام دادند که تاکنون در هیچ کجا ندیده بودم.

 

ادعای مربی استقلال: سبک مربیگری نکونام بر مبنای هوچی گری است

ادعای مربی استقلال: سبک مربیگری نکونام بر مبنای هوچی گری است

?وی افزود: سرمربی فولاد سال‌ها بازیکن تیم ملی این مملکت بوده اما هرگز فکر نمی‌کردم چنین رفتارهایی از خود نشان بدهد. او همکارانش را تشویق می‌کرد بر سر داور، نیمکت نشینان استقلال و داور چهارم فریاد بزنند! یک اصطلاح در فوتبال وجود دارد، “پیکاردیا” به معنی نیش زدن و ضربه زد اما رفتارهای شما این هم نبود.

?مربی استقلال ادامه داد: از کسی که تمام فکر و ذکرش این است که نیمکت نشینان تیمش بر سر داور فریاد بزنند یا به نیمکت حریف توهین کنند چنین رفتاری را انتظار نداشتم. از طرف دیگر یکی، دو مربی دیگر آنها با فریادهای خود کاملا فضای کنار خط را به سود فولاد عوض کرده بودند. ما در اواسط بازی روی نیمکت با همکاران صحبت کردیم و گفتیم اینجا فوتبال است یا جنگ؟

?دفتری افزود: من قبل از سفر به اهواز شنیده بودم سال گذشته اتفاقاتی در بازی نساجی و فولاد رخ داده و کادر فنی این تیم با بازیکنان نساجی دعوا کردند ولی با چشم ندیده بودم. حتی به من گفتند در بازی استقلال و فولاد در اهواز هم همین اتفاقات افتاده و با داد و فریاد به تیم داوری فشار وارد کردند. وقتی دیشب اتفاقات کنار زمین را دیدم متوجه شدم همه آن حرفها درست بود.

?وی خاطرنشان کرد: شنیدم ظاهرا قبلا این مربی همین رفتارها را با امیر قلعه‌نویی هم انجام داده و در بازی سپاهان- نساجی هم چنین کارهایی کرده بود، هفته قبل در بازی با ذوب‌آهن هم اعتراضاتی به نیمکت حریف با سر و صدا کردند که باشگاه اصفهانی در این زمینه بیانیه صادر کرد.

?مربی استقلال تاکید کرد: همه ان رفتارها به یک مدل و به شکل تاکتیک فولاد در آمده است. فوتبال ارزش این رفتارها را ندارد. امتیازگیری با داد و فریاد در هیچ کجای دنیا انجام نمی‌شود اما ظاهرا این روش یکی از تاکتیک‌های فولاد برای لیگ بیستم است. امیدوارم آنها در لیگ قهرمانان آسیا که ناظران متعدد در کنار زمین حضور دارند و همه صحنه‌ها را طرد می‌کنند با همین حربه نتیجه بگیرند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید