کد خبر:11608
پ

ادعای عجیب بازیکن پرسپولیس: جوان ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر و لیگ قهرمانان هستم!

محمد شریفی بازیکن جدید پرسپولیس زاده بوشهر و 20 ساله با 185 سانتی متر قد به زودی در ترکیب این تیم هنرنمایی خواهد کرد؛ او در مصاحبه ای جالب مدعی شد جوانترین بازیکن تاریخ لیگ برتر است.   ادعای عجیب بازیکن پرسپولیس: جوان ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر و لیگ قهرمانان هستم! ?خوشحالم که به […]

محمد شریفی بازیکن جدید پرسپولیس زاده بوشهر و 20 ساله با 185 سانتی متر قد به زودی در ترکیب این تیم هنرنمایی خواهد کرد؛ او در مصاحبه ای جالب مدعی شد جوانترین بازیکن تاریخ لیگ برتر است.

 

ادعای عجیب بازیکن پرسپولیس: جوان ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر و لیگ قهرمانان هستم!

ادعای عجیب بازیکن پرسپولیس: جوان ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر و لیگ قهرمانان هستم!

?خوشحالم که به پرسپولیس آمدم و بدون اغراق باید بگویم این افتخاری است که نصیب من شده است. قول می‌دهم که با همه توان تلاش کنم تا به سربلندی پرسپولیس کمک کرده باشم. به پرسپولیس آمدم تا بتوانم بیشتر از قبل پیشرفت کرده و به اهداف بزرگی که مد نظر دارم برسم.

?علاوه بر اینکه جوان‌ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر ایران هستم باید بگویم جوان‌ترین بازیکن تاریخ لیگ قهرمانان آسیا هم هستم و کسی هنوز به این رکورد دست پیدا نکرده است. من بیش از ۵۰ بازی لیگ برتری دارم و خوشحالم که آقای گل‌محمدی روی من نظر مثبت و مساعد داشت.

?روزی که از طرف آقای گل محمدی با من تماس گرفتند تا به پرسپولیس بیایم واقعا روی هوا بودم. نمی‌دانید که چه لحظات شیرینی داشتم. منتظر روزهای خوب با پرسپولیس هستم و می‌خواهم اینجا زیر نظر کادر فنی و همراه با سایر بازیکنان به موفقیت‌های بیشتر برسم.

?به هر حال تیمی که به فینال لیگ قهرمانان آسیا رفته باید اهداف بزرگتر از این هم داشته باشد. پرسپولیس بهترین تیم آسیاست و مطمئنا ما به دنبال پنجمین قهرمانی متوالی خواهیم بود تا یک افتخار بزرگ را تکرار کنیم. فکر می‌کنم خودم در فینال لیگ قهرمانان غایب باشم اما مطمئن هستم که این پرسپولیس می‌تواند قهرمان آسیا شود و دل هواداران را شاد کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید