کد خبر:47204
پ

ادعای طنز باشگاه پرسپولیس علیه استقلال : 18 امتیاز از داوری سود کرده اند!

در حالی که اشتباهات سریالی داوری در هفته های آخر لیگ برتر به شدت ه سود تیم پرسپولیس و به ضرر رقیبش یعنی استقلال در جریان بوده، اما مسئولین باشگاه پرسپولیس در فراری رو به جلو، استقلال را متهم کردند که تاکنون 18 امتیاز از داوری سود برده است. ادعای طنز باشگاه پرسپولیس علیه استقلال […]

در حالی که اشتباهات سریالی داوری در هفته های آخر لیگ برتر به شدت ه سود تیم پرسپولیس و به ضرر رقیبش یعنی استقلال در جریان بوده، اما مسئولین باشگاه پرسپولیس در فراری رو به جلو، استقلال را متهم کردند که تاکنون 18 امتیاز از داوری سود برده است.

ادعای طنز باشگاه پرسپولیس علیه استقلال : 18 امتیاز از داوری سود کرده اند!

گل های آفساید پرسپولیس در این فصل
صحنه هایی که تیم پرسپولیس با اشتباه داوری به گل رسیده و گره بازی برایش باز شده است؛ به صحنه های فوق می بایست اشتباهات داوری در بازی پرسپولیس مقابل نساجی و هوادار و آلومینویم هم اضافه کنیم.

سکانس اول
اینکه استناد آقایان به کارشناسی های فرد معلوم الحالی همچون علی خسروی است که با مصاحبه اخیر خود، تمایلات رنگی خود را بر ملا کرد، خود جای تامل دارد اما در فیلم منتشر شده در بسیاری از صحنه ها توسط کارشناسان برنامه فوتیال برتر اتفاق نظر وجود نداشت، اما باشگاه پرسپولیس نتیجه نهایی را مصادره به مطلوب کرده و نظر کارشناسان داوری که به سود منافع این باشگاه حکم داده اند، بولد کرده است.

سکانس دوم
شگفت انگیزترین بخش از فیلم طنز اشتباهات داوری به سود استقلال، آنجا بود که دوستان صحنه های اخطار و اخراج و اشتباه در آفساید گیری را هم در محاسبات خود گنجانده بودند! شاید اگر آقایان به بازی خود مقابل نساجی نگاهی بیاندازند، به سادگی متوجه می شوند که لزوماً تیم ده نفره بازنده میدان نیست. آنها اگر نگاهی دیگر به بازی پرسپولیس مقابل هوادار بیاندازند نیز به این نکته می رسند که لزوماً هر تک به تکی هم منجر به گل نمی شود (اشاره به فرصت سوزی های پیاپی بازیکنان دو تیم هوادار و پرسپولیس در مصاف های تک به تک)

سخن پایانی اینکه اگر باشگاه استقلال مدعی سود بردن پرسپولیس از اشتباهات داوری شده، همه صحنه های فوق الذکر منجر به اعلام اشتباه گل سالم برای پرسپولیس بوده است که این موضوع به احتمالات اخراج یا تک به تک ربطی ندارد و تیم پرسپولیس با اشتباه داوری به یک گل رسیده است.
اگر اقدام اخیر آقایان سهوی بوده و در راستای جنگ روانی علیه تیم استقلال در بازی های انتهای فصل نباشد، شاید بهتر باشد آقایان مشاورین چرک خود را که از پای منقل و سیخ و کباب به آنها دیکته غلط یاد می دهند، عوض کنند تا اینگونه مضحکه افکار عمومی نشوند.

 

پی نوشت: در سه بازی اخیر پرسپولیس در لیگ و جام حذفی نیز اشتباهات داوری به سود پرسپولیس سنگینی کرد.

پرسپولیس و آلومینیوم (جام حذفی): همه کارشناسان داوری خطای اورونوف بر روی بازیکن آلومینیوم را تائید کردند و گل اول این تیم مردود بود. چه بسا با همین اشتباه داوری سرنوشت این دیدار تغییر می کرد اما اتفاقات دقایق پایانی باعث شد تا حق به حقدار برسد.

پرسپولیس و نساجی (لیگ): در تصاویر آهسته به صورت واضحی مشخص است که داور می بایست خطای گولسیانی را بر روی مهاجم نساجی اعلام می کرد (ضربه به آرنج به صورت حریف) اما در ادامه همان توپ به گل پرسپولیس ده نفره تبدیل شد.

پرسپولیس و هوادار (لیگ): بر طبق ادعای نوذر رود نیل، کلکسیونی از اشتباهات داوری در این دیدار اتفاق افتاد که مهمترینش گل دوم پرسپولیس به هوادار بود که در موقعیت آفساید به ثمر رسید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید