کد خبر:6274
پ

ادعای جنجالی مربی استقلال: شک نکنید در آسیا زنگ تفریح می شویم!

صالح مصطفوی در باره اتفاق هایی که در بازی با تراکتور رخ داد و دست استقلال از جام کوتاه ماند با رسانه ها صحبت کرد. ادعای جنجالی مربی استقلال: شک نکنید در آسیا زنگ تفریح می شویم! اولا می خواهم در مورد بازی فینال جام حذفی صحبت کنم. شاید این بازی عجیب ترین بازی تاریخ […]

صالح مصطفوی در باره اتفاق هایی که در بازی با تراکتور رخ داد و دست استقلال از جام کوتاه ماند با رسانه ها صحبت کرد.

ادعای جنجالی مربی استقلال: شک نکنید در آسیا زنگ تفریح می شویم!

ادعای جنجالی مربی استقلال: شک نکنید در آسیا زنگ تفریح می شویم!

اولا می خواهم در مورد بازی فینال جام حذفی صحبت کنم. شاید این بازی عجیب ترین بازی تاریخ فوتبال ایران باشد. یک اتفاق بی سابقه است که یک تیم در یک نیمه ۲۵ دقیقه وقت را هدر بدهد. داور مسئول برقراری عدالت است و شما می بینید حق طبیعی استقلال را پایمال می کند. بازی در هر نیمه ۴۵ دقیقه است نه ۲۰ دقیقه و داور نباید این حق را از استقلال می گرفت.

مصطفوی ادامه داد:

با وجود پنالتی که برای ما گرفته نشد و اتفاق های داوری که رخ داد، استقلال برای ارائه روح فوتبال و عملکردی که بازیکنانش در آن بازی داشتند، شایسته پیروزی با اختلاف بیشتر از دو گل بود. کاری به فلسفه تیم حریف ندارم اما اگر کسی بازی را بدون استناد به نتیجه دیده باشد، قطعا می گوید استقلال باید با اختلاف برنده می شد.

مصطفوی در مورد عملکرد بازیکنان استقلال برابر تراکتور گفت:

در شروع بازی تمرکزمان پایین بود ولی هرچقدر گذشت با وجود دریافت گل های ویران کننده، توانستیم بازی به مراتب بهتری نسبت به حریف انجام دهیم. بازی در نیمه دوم یک گله بود و موقعیت هایی داشتیم که از آن استفاده نکردیم. با وجود شرایط ناجوانمردانه ای که ایجاد شد، حتما شایسته پیروزی در این بازی بودیم.

مربی استقلال در پاسخ به این سوال که آیا در جریان بازی متوجه وقت های تلف شده بود یا نه هم گفت:

ما تایم را روی نیمکت می گیریم. من اولین کسی بودم که به داور اعتراض کردم. گفتم حداقل باید ۱۵ دقیقه زمان بگیری و جالب تر آنکه حتی در وقت های تلف شده هم یک دقیقه و نیم وقت تلف شد.

مصطفوی در مورد مذاکره سعادتمند با استراماچونی که باعث استعفای مجیدی شد گفت:

می گویم حق طبیعی باشگاه است با هر مربی و بازیکنی مذاکره کند ولی اگر سیاستی در این باره وجود داشت، شاید تمرکز کادرفنی و بازیکنان به هم نمی خورد. این موضوع آنقدر تمرکز بازیکنان را به هم ریخت که ما نتوانستیم کارمان را انجام دهیم. همانطور که خیلی از مربی ها و بازیکنان قبل از پایان فصل با تیم های دیگر مذاکره می کنند، باشگاه هم می تواند همین کار را بکند اما سیاست انجام این کار مهم است.

مصطفوی در مورد اینکه چطور حاضر شد با وجود استعفای مجیدی در کادرفنی استقلال به کارش ادامه دهد گفت:

با وجود اینکه با مجیدی نیامده بودم، در رختکن با بازیکنان خداحافظی کردم. در کادرفنی استقلال آنقدر دوستی وجود داشت که از نظر معرفتی ما هم باید می رفتیم که همین کار را هم کردیم. در آن زمان تیم در شرایط بحرانی قرار داشت و خود مجیدی از ما خواست برای بازی های آسیایی کنار تیم باشیم. حتی صحبت های مجیدی با ما طولانی شد و نمی خواستیم درخواست او را قبول کنیم. مجیدی به ما گفت هرکسی بیاید شناختی ندارد و ممکن است باعث ضربه خوردن تیم شود. مجیدی استقلالی است و منافع تیم برایش بسیار مهم است.

مربی استقلال در مورد شرایط این تیم می گوید:

دیروز با ۱۳ نفر تمرین کردیم که شاید سه چهار نفر از آن ها بیشتر از ۲۰ درصد از بازی ها را برای ما به میدان رفته بودند. اگر این شرایط امروز هم ادامه داشته باشد، استقلال با این وضعیت در آستانه یک آبروریزی بزرگ در آسیا قرار دارد و با این شرایط زنگ تفریح می شویم. در مورد این حرفی که می زنم شک نکنید.

مصطفوی در مورد تحلیلش از عملکرد سعادتمند گفت:

از مدیریت هر باشگاه انتظارهایی وجود دارد. پرداختی این تیم از زمانی که ایشان کارشان را شروع کردند ۴۰ درصد بود و الان رسیده به ۷۰ درصد. فصل تمام شده و اینکه یک بازیکن ۷۰ درصد از قراردادش را دریافت کرده باشد، خودش موضوعی است. یک سری پرونده های خارجی وجود داشته و الان پنجره باشگاه بسته است. نقل و انتقالات هم که هست و وضعیت تیم را همه می بینند. از همه مهم تر اینکه یک مدیر زمانی که بحران ایجاد می شود، باید بتواند شرایط را کنترل کند که خودتان می توانید بگویید آیا این بحران ها کنترل شد یا نه. در کل فکر می کنم مردم می توانند بهترین قضاوت را در مورد عملکرد سعادتمند داشته باشند.

مربی استقلال در پایان گفت:

من و بهزاد غلامپور بدون قرارداد قبول مسئولیت کردیم و به خاطر عشق به استقلال هیچ توقعی هم نداریم ولی واقعا هواداران انتظاری برای نتیجه گرفتن نداشته باشند چون خودتان می دانید شرایط به چه شکلی است.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • تاج 8 سپتامبر 2020 / 6:11 ب.ظ

    مثل همیشه اگر میخواییم حرف حق و راست بشنویم بتاکاپ مورداعتمادترینه. صالح مرد و مردانه واقعیت را باشهامت کامل گفته. از بازی فینال که حتا هواداران راستین تراکتور هم به بدی از داوری و بازی کردن عربی تیمشان چندششان آمد! درخصوص آسیاهم وریا و فرهاد زیباترین جمله را گفتند . آنکه هوس سوختن ما میکرد کاش میامد و از دور تماشا میکرد! وزیر و مدیر نفوذی اش بهترین و کاربلدترین سیاسیون در ایرانند شتید در مکتب اربابشان انگلیس درس یاد گرفته اند!؟؟؟؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید