کد خبر:12236
پ

ادعای جنجالی جمهوری خواهان: آرای مردگان هم به نام بایدن شمارش شد!

جمهوریخواهان مدعی ابعاد گسترده تقلّب در انتخابات: از نرم‌افزار «بایدن‌شمار» تا آرای تکراری و مُردگان و شهروندان غیرمقیم! 🔹شبکه تلویزیونی فاکس نیوز به نقل از مسئولان حزب جمهوریخواه در میشیگان اعلام کرد که در ۴۷ کانتی ایراد نرم‌افزاری به ضرر ترامپ رأی‌ها را برای بایدن خوانده است. 🔹جمهوریخواهان مدعی هستند که تقلب گسترده‌است و آرای […]

جمهوریخواهان مدعی ابعاد گسترده تقلّب در انتخابات: از نرم‌افزار «بایدن‌شمار» تا آرای تکراری و مُردگان و شهروندان غیرمقیم!

🔹شبکه تلویزیونی فاکس نیوز به نقل از مسئولان حزب جمهوریخواه در میشیگان اعلام کرد که در ۴۷ کانتی ایراد نرم‌افزاری به ضرر ترامپ رأی‌ها را برای بایدن خوانده است.

🔹جمهوریخواهان مدعی هستند که تقلب گسترده‌است و آرای برخی ایالت‌ها باید دوباره شمرده شود.

🔹سیدنی پاول دادستان سابق و نویسنده آمریکایی در یک مصاحبه تلویزیونی گفته «مدارکی داریم که از نرم‌افزارهای جاسوسی که در گذشته علیه نهادها و کشورهای دیگر استفاده شده در این انتخابات علیه مردم آمریکا استفاده کرده‌اند».

🔹دادستان سابق نوادا نیز در یک سخنرانی در جمع خبرنگاران گفت «با اطمینان اعلام می‌کنیم که در انتخابات به روش‌های مختلف، از جمله شمارش آرای افراد غیرمقیم و مُردگان تقلب شده است».

🔹برخی می‌گویند این نرم‌افزار در شرکتی طراحی شده که متعلق به ریچارد بلام شوهر دیان فاینشتاین است. همان سناتور دموکرات کالیفرنیا و شهردار سابق سان فرانسیسکو که ملاقات مخفیانه‌اش سال گذشته با محمدجواد ظریف جنجالی شد.

🔹 جو بایدن در یکی از توییت‌های تازه خود نوشته است: «ما ممکن است مخالف باشیم اما دشمن هم نیستیم. ما آمریکایی هستیم.»

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید