کد خبر:3118
پ

ادعای جنجالی بازیکن لیگ برتری: پرسپولیس شانس آورد 6 تایی نشد!

مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: در دیدار دوستانه اخیر با پرسپولیس می‌توانستیم به این تیم ۶ گل بزنیم اما بدشانس بودیم که موقعیت‌هایمان تبدیل به گل نشد.   ادعای جنجالی بازیکن لیگ برتری: پرسپولیس شانس آورد 6 تایی نشد! «محمدرضا سلیمانی» با اشاره به روند آماده‌سازی تیم فوتبال سایپا در تعطیلات لیگ، اظهار داشت: خدا […]

مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: در دیدار دوستانه اخیر با پرسپولیس می‌توانستیم به این تیم ۶ گل بزنیم اما بدشانس بودیم که موقعیت‌هایمان تبدیل به گل نشد.

 

ادعای جنجالی بازیکن لیگ برتری: پرسپولیس شانس آورد 6 تایی نشد!

ادعای جنجالی بازیکن لیگ برتری: پرسپولیس شانس آورد 6 تایی نشد!

«محمدرضا سلیمانی» با اشاره به روند آماده‌سازی تیم فوتبال سایپا در تعطیلات لیگ، اظهار داشت: خدا را شکر که با پایان یافتن دوران سخت کرونا توانستیم دوباره تمرینات را آغاز کنیم. در این مدت کادر فنی برنامه‌ آماده‌سازی خوبی را برای ما در نظر گرفته و رفته رفته به آمادگی خوبی می‌رسیم.

وی افزود: باید با آمادگی کامل پای به مسابقات لیگ بگذاریم چرا که می‌دانیم کار سختی را پیش رو داریم. تیم جوان و خوبی داریم و با برنامه‌های کادر فنی به طور حتم تا شروع مسابقات به آمادگی لازم خواهیم رسید. در این مدت برنامه‌ بدنسازی خوبی را هم در اردوی کرج انجام داد. تمرینات حال حاضر ما ترکیبی از برنامه‌های بدنسازی و کارهای تاکتیکی بود.

مهاجم تیم فوتبال سایپا در مورد دیدار دوستانه اخیر این تیم با پرسپولیس، گفت: به هر حال مسابقات پس از وقفه طولانی مدت، شرایط خاص خودش را دارد اما پرسپولیس در این بازی شانس آورد که «شش تایی» نشد. در این دیدار دوستانه هم توپ‌های ما به گل تبدیل نشد. این از بی دقتی خودمان بود که پرسپولیس را شکست ندادیم.

سلیمانی در مورد اینکه تیمش موقعیت‌های زیادی را خراب می‌کند، تصریح کرد: ابتدا از خودم باید شروع کنم. باید کمی خونسردتر و با تمرکز بالا کارمان را دنبال کنیم تا بتوانیم از موقعیت‌های بدست آمده استفاده کنیم. برای مثال در همین دیدار دوستانه مقابل پرسپولیس پنالتی ما از دست رفت، چند تک به تک را خراب کردیم.

وی ادامه داد: لیگ به مرحله سختی رسیده است و وظیفه ما بازیکنان سنگین‌تر از قبل است. باید گلزنی خود را شروع کنیم تا دیگر کارمان به اما و اگر نکشد و از محوطه خطر خارج شویم و به تیم کمک کنیم.

سلیمانی خاطرنشان کرد: مربی خوب و با دانشی داریم و بازیکنان خوبی هم در اختیار سایپا قرار دارد. اگر دقت کرده باشید، جایگاه کنونی سایپا اینجا نیست. باید کمی با دقت کار را دنبال کنیم تا بتوانیم در ادامه لیگ موفق شویم.

مهاجم تیم فوتبال سایپا گفت: در ادامه لیگ بازی‌های سختی را پیش‌رو داریم و دیگر به راحتی به هیچ تیمی امتیاز نخواهیم داد. با قدرت پیش می‌رویم و تا لیگ را در جایگاه مناسبی به اتمام برسانیم./ ایرنا

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید