کد خبر:26114
پ

ادعای بزرگ پسر ناصر حجازی: هر قیمتی بگویند، استقلال را می خرم!

به نظر می رسد با نزدیک شدن به عرضه استقلال و پرسپولیس به فرابورس، خریداران دست به نقد وسوسه بیشتری برای تصاحب این دو باشگاه پیدا کرده اند به طوری که آتیلا حجازی فرزند اسطوره استقلالی ها مدعی شده با هر قیمتی حاضر است استقلال را خریداری کند.   ادعای بزرگ پسر ناصر حجازی: هر […]

به نظر می رسد با نزدیک شدن به عرضه استقلال و پرسپولیس به فرابورس، خریداران دست به نقد وسوسه بیشتری برای تصاحب این دو باشگاه پیدا کرده اند به طوری که آتیلا حجازی فرزند اسطوره استقلالی ها مدعی شده با هر قیمتی حاضر است استقلال را خریداری کند.

 

ادعای بزرگ پسر ناصر حجازی: هر قیمتی بگویند، استقلال را می خرم!

🔸من حاضرم با مسئولان و متولیان استقلال صحبت کنم و باشگاه استقلال را بخرم.
🔹اصلاً هم مبلغش مهم نیست و با هر مبلغی که اعلام کنند، حاضرم سهام باشگاه استقلال را بخرم.
🔸اگر واقعاً فروشنده هستند من اولین نفری هستم که حاضرم سهام این باشگاه را بخرم، پولم هم حاضر است و آماده مذاکره‌ام، اگر هم بخواهند به صورت کامل توضیح می‌دهم که این پول از کجا آمده است.
🔹نمی‌دانم بالاخره این تصمیم را می‌گیرند یا خیر، ولی اگر قرار است بفروشند قطعاً به شخص نمی‌فروشند. در نهایت اگر قرار است سهام این باشگاه‌ها را واگذار کنند، یک نهاد یا مؤسسه پیدا می‌کنند که مربوط به دولت باشد و آن را به فرد نمی‌دهند. واقعاً اگر قرار است باشگاه را واگذار کنند من حاضرم بخرم و پولش هم مهم نیست.
🔸من برنامه‌های بزرگی در ذهن دارم و دوست دارم این باشگاه به صاحبانش که مردم و هواداران هستند، واگذار شود. اگر من سهام را بخرم انگار که این باشگاه به هواداران واگذار می‌شود و از لحاظ اقتصادی و درآمدزایی مشاورانی دارم که کمکم می‌کنند تا اتفاقات بزرگی را برای استقلال رقم بزنیم.

کلیدواژه : استقلال

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • ناشناس 21 مه 2021 / 5:25 ب.ظ

    چاه نفت زدن کیسه ها فکر میکنن که اگه دست افرادی خر پول برسه کیسه موفق میشه مثل تراکتور زنوزی میشه چون جماعت کیسه دنبال پول هستند یه ذره غیرت ندارن بازی بکنن نتیجه یکسرند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید