کد خبر:19480
پ

ادامه فاجعه اپلیکیشن جهنمی پرسپولیس | فیلمبردار ویژه برنامه دربی هم به کما رفت

ویژه برنامه دربی که به مناسب بازی پرسپولیس و استقلال برگزار شد و علی انصاریان و مهرداد میناوند در این ویژه برنامه حضور داشتند به کرونا مبتلا شده و در کمتر از ۱۴ روز فوت کردند. حالا خبر رسیده که فیلمبردار این ویژه برنامه نیز به دلیل عفونت ریه به کما رفته است.   لزوم […]

ویژه برنامه دربی که به مناسب بازی پرسپولیس و استقلال برگزار شد و علی انصاریان و مهرداد میناوند در این ویژه برنامه حضور داشتند به کرونا مبتلا شده و در کمتر از ۱۴ روز فوت کردند. حالا خبر رسیده که فیلمبردار این ویژه برنامه نیز به دلیل عفونت ریه به کما رفته است.

 

لزوم برخورد با باشگاه پرسپولیس در پرونده فوت علی انصاریان

 

ادامه فاجعه اپلیکیشن جهنمی پرسپولیس | فیلمبردار ویژه برنامه دربی هم به کما رفت

 

همه چیز از این ویژه برنامه دربی شروع شد و مهرداد میناوند که دارای علائم کرونا بود باعث ابتلا شدن علی انصاریان و فیلمبردار هم شد.

البته اینکه ابتدا چه کسی کرونا داشته و به دیگری منتقل کرده مشخص نیست ولی انصاریان در بیمارستان گفته بود که میناوند وقتی به برنامه آمده دارای علائم بوده است.

در حالی که میناوند و انصاریان ۱۴ روز بعد از مراجعه به بیمارستان فوت کردند حالا خبر رسیده که فیلمبردار این برنامه نیز براثر ابتلا به کرونا در کما است. برنامه‌‌ای بدون رعایت پروتکل‌ها. مجری و مهمانان ماسک نزده بودند و حتی فاصله‌گذاری کافی هم بین‌شان لحاظ نشده بود.

پس از انتقال میناوند به بیمارستان، انصاریان گفته بود او نیز مبتلا شده است اما شرایط خوبی دارد. با شدت گرفتن بیماری، انصاریان هم در بیمارستان فرهیختگان بستری شد. وضعیتش در مصاحبه‌های مکرر پزشکانی که درباره‌اش صحبت می‌کردند، در ابتدا امیدوار کننده و رو به بهبودی اعلام می‌شد اما ناگهان خبر از وخامت حال او دادند و سپس فوت کرد.

حال باید منتظر ماند و دید چه برخوردی با عوامل ساخت این برنامه و باشگاه پرسپولیس خواهد شد چرا که آنها بدون انجام تست کرونا، مهرداد میناوندی را به این برنامه دعوت کردند که از وضعیتش پیدا بود، مشکل دارد و حتماً می بایست از او تست کرونا به عمل می آمد و متاسفانه با قصور در این زمینه، هم علی انصاریان را از دست دادیم و اکنون نیز خبر می رسد فیلمبردار آن برنامه کذایی از آن تاریخ به بعد به کرونا مبتلا شده است و کما رفته است.

کلیدواژه : پرسپولیسکرونا

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • ناشناس 7 فوریه 2021 / 7:58 ق.ظ

    این فیلم بردار اسم ندارد؟ جانش بی ارزش تر از آن ۲ نفر است؟حداقل فیلمبردار برای کسب روزی در آن برنامه بوده و‌نه چیز دیگری

  • ایران 6 فوریه 2021 / 9:04 ب.ظ

    هاتف نظی خدا توهمات و سوزشها و عقده هایت را شفا دهد انشاالله تعالی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید