کد خبر:2026
پ

اخبار بازی فیفا ۲۱ | زمان انتشار، قیمت، کاور جلد، تریلر FIFA 21

کمپانی EA تائید کرد که به واسطه شیوع ویروس کرونا، تاریخ انتشار بازی فیفا ۲۱ به تعویق افتاده و به آخرین جمعه ماه سپتامبر یعنی ۲۵ سپتامبر موکول شده است. در ادامه می توانید به اخبار بازی فیفا ۲۱ ، زمان انتشار، قیمت، کاور جلد، تریلر FIFA 21 دسترسی داشته باشید.     مقایسه pes […]

کمپانی EA تائید کرد که به واسطه شیوع ویروس کرونا، تاریخ انتشار بازی فیفا ۲۱ به تعویق افتاده و به آخرین جمعه ماه سپتامبر یعنی ۲۵ سپتامبر موکول شده است. در ادامه می توانید به اخبار بازی فیفا ۲۱ ، زمان انتشار، قیمت، کاور جلد، تریلر FIFA 21 دسترسی داشته باشید.

 

 

مقایسه pes 2021 و فیفا ۲۱

 

آنچه در این پست میخوانید:

 

زمان انتشار فیفا ۲۱

قیمت فیفا ۲۱

عکس روی جلد کاور فیفا ۲۱

تریلر فیفا ۲۱

 

اخبار بازی فیفا ۲۱ | زمان انتشار، قیمت، کاور جلد، تریلر FIFA 21

عکس کاور فیفا 21

زمان انتشار فیفا ۲۱

همانطور که عنوان شد، این بازی که معمولاً در هفته اول سپتامبر به بازار می آمد، قرار است در هفته آخر سپتامبر و آخرین جمعه این ماه یعنی ۲۵ سپتامبر رسماً وارد بازار شود.

 

قیمت فیفا ۲۱

طبق شنیده ها، بازی FIFA 21 در سه نسه به بازار عرضه خواهد شد که نسخه ابتدایی آن ۶۰ دلار، نسخه استاندارد ان ۸۰ دلار و نسخه آلتیمیت فیفا ۲۱ حدود ۱۰۰ دلار قیمت حواهد داشت.

 

عکس روی جلد و کاور فیفا ۲۱

هنوز جمع بندی لازم برای تعیین کاور فیفا ۲۱ انجام نشده است اما طبق شنیده ها از بین ارلینگ هالند و ادن هازارد، یکی بر روی جلد فیفا ۲۱ خواهد نشست و دیگر خبری از مسی و رونالدو نخواهد بود.

 

تریلر فیفا ۲۱

 

آخرین اخبار بازی فیفا ۲۱ | FIFA 21 در همین صفحه به روزرسانی می شود؛ با بتاکاپ و سورپرایزهای جذابش در آینده نزدیک همراه باشید.

 

کلیدواژه : بازی فیفافیفا 21
بتاکاپ
دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • الهیار 10 خرداد 1399 / 9:02 بعد از ظهر
    2 0

    اخبار fifa 21 رو اگه میشه بیشتر کار کنید که چه تیمایی توش هستن؟

  • ناشناس 27 اردیبهشت 1399 / 10:11 بعد از ظهر
    7 0

    مرسی

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید