کد خبر:32351
پ

اثبات خیانت سلطانی فر به سرخابی ها در ماجرای حذف از آسیا

به نظر می رسد کم کاری مسعود سلطانی فر وزیر ورزش سابق کشور در ماجرای حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا امروز افشا شده و این کم کاری که حکم خیانت به میلیون ها هوادار دو تیم محبوب کشور را دارد، مستلزم برخورد و پیگیری جدی با مسعود سلطانی فری است که بارها از پاسخگویی […]

به نظر می رسد کم کاری مسعود سلطانی فر وزیر ورزش سابق کشور در ماجرای حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا امروز افشا شده و این کم کاری که حکم خیانت به میلیون ها هوادار دو تیم محبوب کشور را دارد، مستلزم برخورد و پیگیری جدی با مسعود سلطانی فری است که بارها از پاسخگویی در خصوص تخلفات مختلف در وزارتخانه و زیر مجموعه ش فرار کرد.

 

اثبات خیانت سلطانی فر به سرخابی ها در ماجرای حذف از آسیا

اثبات خیانت سلطانی فر به سرخابی ها در ماجرای حذف از آسیا

▪️در چند سال گذشته همواره بحث خصوصی سازی توسط سلطانی فر مطرح شده بود و امروز به خاطر اهمال در این شوی نمایشی و واگذار نشدن دو تیم استقلال و پرسپولیس به بخش خصوصی شاهد حذف پرسپولیس و استقلال از آسیا هستیم.

▪️از سوی دیگر مصطفوی به عنوان رئیس کمیته استیناف صدور مجوز حرفه ای نیز تعهد یک میلیون دلاری به AFC داده تا مدارک بارگذاری شده در پنل ای اف سی بدون نقص و بر اساس شفافیت باشد، در غیر این صورت فدراسیون فوتبال که وی را معرفی کرده نیز با جریمه سنگین مواجه خواهد شد.

▪️سال گذشته فدراسیون فوتبال به دلیل صدور مجوز حرفه ای برای چند باشگاه که دارای مشکلات بودند اما صحت مدارک آنها تائید نشد ۱۲۰ هزار دلار جریمه شده است و به همین دلیل کنفدراسیون فوتبال آسیا حساسیت بیشتری در مورد باشگاه های ایرانی دارد.

▪️کنفدراسیون فوتبال آسیا برای فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا ۷ آیتم بسیار مهم را برای صدور مجور در نظر گرفته که این ۵ آیتم دارای ۷۵ شاخه است. تعیین مالکیت باشگاه ها (استقلال و پرسپولیس دارای یک مجمع هستند)، تسویه حساب مالیاتی سالیانه، معرفی ورزشگاه اختصاصی، تسویه بدهی ها باشگاه به بازیکنان، مربیان و افراد مختلف، بحث حضور بانوان و … الزامات حقوقی است که باشگاه ها باید آن را رعایت کنند.

▪️از صبح امروز حمید سجادی وزیر ورزش با مسئولان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در جلسه به سر می برد تا راهکاری برای برون رفت از این شرایط پیدا کنند اما به نظر می رسد حل شدن مشکل دو باشگاه به همین راحتی نیست و دو باشگاه شاید فقط یک درصد با معجزه بتوانند نظر ای اف سی را تغییر دهند.

 

پی نوشت: اگرچه سلطانی فر دقایقی قبل ارائه هررگونه تعهد از جانب او به AFC را تکذیب کرده اما کم کاری و اهمال او در پیگیری این پرونده از فدراسیون فوتبال قابل گذشت نیست چرا که در هر صورت اگر وزارت ورزش متولی این دو باشگاه بوده، به عنوان بالاترین مقام مسئول این دو باشگاه نیز می بایست پیگیر این مسائل مهم بوده باشد.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کوروش 9 آبان 1400 / 1:04 بعد از ظهر

    بجای حل کردن واصلاح این قوانین که صددرصد از چند سال پیش به این مفسدان اعلام شده که انجامش بدن فقط بفکر تضعیف استقلال و مهندسی لیگ داخلی و قهرمان کردن پیروزی بوده که المپیک و ول کنه بیاد جامی که نقشه ها کشیده بدست آورده ، به پیروزی بده الانم داره ول میگرده و به کسیم جوابگو نیست باید محاکمش کنن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید