کد خبر:8410
پ

اتهام جنجالی AFC به شادی گل مهاجم پرسپولیس: نژادپرستانه بود!

شادی گل عیسی آل کثیر در بازی برابر پاختاکور با برخی سوءبرداشتها همراه بوده است که باعث شده ای اف سی از مسئولان پرسپولیس در این خصوص توضیح بخواهد.مسئولان پرسپولیس در مدارکی که قرار است برای ای اف سی بفرستند ، فیلمی از شادی های بعد از گل عیسی آل کثیر در بازی هایی که […]

شادی گل عیسی آل کثیر در بازی برابر پاختاکور با برخی سوءبرداشتها همراه بوده است که باعث شده ای اف سی از مسئولان پرسپولیس در این خصوص توضیح بخواهد.مسئولان پرسپولیس در مدارکی که قرار است برای ای اف سی بفرستند ، فیلمی از شادی های بعد از گل عیسی آل کثیر در بازی هایی که برای صنعت نفت گلزنی کرده است قرار داده اند .

 

فوری | محرومیت 6 ماهه عیسی آل کثیر به خاطر شادی گلش مقابل پاختاکور

 

اتهام جنجالی AFC به شادی گل مهاجم پرسپولیس: نژادپرستانه بود!

اتهام جنجالی AFC به شادی گل مهاجم پرسپولیس: نژادپرستانه بود!

 شادی گل عیسی آل کثیر مهاجم پرسپولیس در بازی برابر پاختاکور که با دو دست چشمانش را کشید تا شبیه شرقی ها شود، حاشیه ساز شده است. کنفدراسیون فوتبال آسیا احتمال نژاد پرستی در بازی سرخپوشان مقابل  پاختاکور را مورد بررسی قرار داده و شادی گل آل کثیر هم مورد اتهام قرار گرفته است.  ای اف سی از مسئولان باشگاه پرسپولیس در خصوص   شادی آل کثیر در بازی با پاختاکور ازبکستان توضیح خواسته است و مسئولان باشگاه پرسپولیس مدارک لازم را برای ای اف سی آماده کرده اند و روز جمعه این مدارک ارسال خواهد شد.

مسئولان پرسپولیس در مدارکی که قرار است برای ای اف سی بفرستند ، فیلمی از شادی های بعد از گل عیسی آل کثیر در بازی هایی  که برای صنعت نفت گلزنی کرده است قرار داده اند . همچنین پرسپولیسی ها مدعی شده اند که آل کثیر در بازی با تیم الشارجه هم وقتی گل زده است این حرکت را انجام داده است و شادی گل مهاجم شان ارتباطی به ازبک ها ندارد.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • عسل 2 اکتبر 2020 / 7:20 ب.ظ

    بابا این AFC هم داره چرت و پرت میگه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید