کد خبر:11854
پ

اتفاق عجیب در مورد پیراهن های جدید پرسپولیس در لیگ بیستم

تیم پرسپولیس فصل جدید را در شرایطی آغاز می کند که در فاصله سه روز مانده تا شروع مسابقات، تکلیف پیراهنهایش نامشخص است.   اتفاق عجیب در مورد پیراهن های جدید پرسپولیس در لیگ برتر مدیران باشگاه پرسپولیس پیش از شروع لیگ نوزدهم با شرکت آل اشپورت برای تامین لباس های این تیم به مدت […]

تیم پرسپولیس فصل جدید را در شرایطی آغاز می کند که در فاصله سه روز مانده تا شروع مسابقات، تکلیف پیراهنهایش نامشخص است.

 

اتفاق عجیب در مورد پیراهن های جدید پرسپولیس در لیگ برتر

اتفاق عجیب در مورد پیراهن های جدید پرسپولیس در لیگ برتر

مدیران باشگاه پرسپولیس پیش از شروع لیگ نوزدهم با شرکت آل اشپورت برای تامین لباس های این تیم به مدت یک فصل قطعی و دو فصل مشروط به توافق طرفین، قرارداد امضاء کردند.

با این وجود پس از اتمام لیگ و لیگ قهرمانان آسیا آشفتگی دوران مدیریت مهدی رسول پناه سبب شد وی و همکارانش کاملا نسبت به تامین لباس های فصل جدید پرسپولیس بی تفاوت بوده و اصولاً برنامه ای هم برای نونوار کردن فینالیست لیگ قهرمانان آسیا نداشته باشند.

این درحالی است که وحید جعفری، نماینده شرکت آل اشپورت در خاورمیانه زمان مدیریت رسول پناه تماس هایی با مسئولان پرسپولیس برای مشخص کردن تکلیف این همکاری داشت که به نتیجه خاصی نرسید.

گویا این شرکت طراحی های جدیدی در نظر گرفته اما هیچ یک از مدیران پرسپولیس حتی حاضر نشده اند این طراحی ها را دیده و آنها را برای لباس های جدید تیم تایید کنند.

طبق قرارداد بین باشگاه پرسپولیس و شرکت آل اشپورت باید دست کم از سه ماه قبل تایید طراحی لباس ها در اختیار شرکت تولید کننده قرار می گرفت تا طبق آن پیراهن ها تولید شود اما این اقدام هم از سوی مدیران قبلی باشگاه انجام نشده است.

این غفلت تا جایی پیش رفته که مدیران جدید پرسپولیس در آستانه آغاز لیگ برتر برای تامین لباس شاگردان یحیی گل محمدی هم با مشکلاتی مواجه شوند البته در روزهای اخیر برای تامین لباس های فصل آینده پرسپولیس مذاکراتی بین ابراهیم شکوری و مدیران شرکت آل اشپورت انجام و قرار شد همکاری بین طرفین همچنان تداوم یابد.

طبق مذاکرات معاون اجرایی پرسپولیس توافق های ابتدایی حاصل شده و قرار است در هفته های آینده سرخ پوشان با لباس های جدیدی به زمین بروند اما با توجه به اینکه لباس های این تیم باید از دبی به ایران ارسال شود، قطعا سرخ پوشان در هفته ابتدایی لیگ با لباس های طرح جدید به زمین نمی روند.

با این حال در این موضوع نمی توان ایرادی به مسئولان جدید باشگاه پرسپولیس و حتی شرکت آل اشپورت گرفت زیرا زمان به اندازه کافی برای آنها وجود نداشته است و نباید از یاد برد با توجه به شرایط سختی که تحریم ها و کرونا برای ارسال لباس ها از خارج کشور و ترخیص آنها از گمرک ایجاد کرده است، مدیرعامل سابق پرسپولیس و معاونانش باید زودتر به فکر می افتادند.

به نظر می رسد شرکت آل اشپورت برای دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا پیراهن جدیدی را برای پرسپولیس  تولید می کند اما در هفته های نخست لیگ به احتمال فراوان شاگردان یحیی گل محمدی با همان لباس های قدیمی بازی خواهند کرد.

منبع
فارس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید