کد خبر:16435
پ

آیا بازیکنان استقلال برای رفتن محمود فکری ثانیه شماری می کنند؟

در حالی که بسیاری از هواداران استقلال در شوک اخراج بی حاشیه ترین بازیکن استقلال در دو سال اخیر (هرویه میلیچ) توسط کادر فنی قرار دارند، به نظر می رسد محمود فکری با خارجی های استقلال مشکل دارد چرا که او پیشتر در بازی مقابل فولاد خوزستان نیز به بدترین شکل ممکن با شیخ دیاباته […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

در حالی که بسیاری از هواداران استقلال در شوک اخراج بی حاشیه ترین بازیکن استقلال در دو سال اخیر (هرویه میلیچ) توسط کادر فنی قرار دارند، به نظر می رسد محمود فکری با خارجی های استقلال مشکل دارد چرا که او پیشتر در بازی مقابل فولاد خوزستان نیز به بدترین شکل ممکن با شیخ دیاباته که قلب مهربانش برای دوشت و دشمن عیان شده رفتار کرده بود و به نظر می رسد رفتار خصمانه محمود فکری با دو بازیکن تاثیر گذار استقلال در فصل گذشته که به واسطه تاکتیک های گنگ و پیچیده کادر فنی فعلی استقلال در فصل جاری نتوانسته اند توانایی های خود را نشان دهند، ریشه در ماجرایی دیگر دارد.

 

آیا بازیکنان استقلال برای رفتن محمود فکری ثانیه شماری می کنند؟

آیا بازیکنان استقلال برای رفتن محمود فکری ثانیه شماری می کنند؟

اینکه بازیکنان یک تیم سرمربی خود را به لحاظ فنی و شخصیتی قبول داشته باشند، تاثیر زیادی در کیفیت فنی تیم مذکور و اصطلاحاً بازی کردن بازیکنان برای مربی دارد؛ در فصل گذشته بازیکنان استقلال چه به لحاظ شخصیتی و چه به لحاظ فنی استراماچونیف مجیدی و نامجو مطلق را دوست داشتند و رابطه ای دوستانه بین کادر فنی و بازیکنان وجود داشت و به همین دلیل نیز بازیکنان تا سرحد مرگ برای موفقیت تیم در زمین دوندگی می کردند اما حکایت فصل جدید استقلال با نوع ورود محمود فکری به تیم استقلال که با بی اخلاقی نسبت به باشگاه نساجی بود کاملاً متفاوت است.

 

به نظر می رسد بازیکنان استقلال نراتی که روی نیمکت استقلال به عنوان کادر فنی حضور دارند را چهبه لحاظ فنی و چه شخصیتی قبول ندارند و اگر همین ردا بگویند محمود کری از سمت سرمربیگری استقلال برکنار شده، واکنش چندان منفی از سوی بازیکنان در این خصوص شاهد نباشیم چرا که به طور مشخصی آنها از رفتار تند فکری که ریشه در خلق و خوی او دارد گله مند هستند و به همین دلیل نیز بعضاً با تمام توان در بازیهای استقلال شرکت نمی کنند.

 

دو بازیکن تاثیرگذار استقلال به نام های شیخ دیاباته و میلیچ نمونه بارز این قبیل رفتارهای آماتور محمود فکری هستند. دیاباته و میلیچ که از جمله بازیکنان تاثیرگذار تیم استراماچونی، مجیدی و نامجو مطلق بودند زیر نظر محمود فکری نتوانسته اند کیفیت قبلی خود را به نمایش بگذارند و وقتی هم هرویه میلیچ با یک ضربه ایستگاهی بی نظیر ۳ امتیازی دروازه ماشین سازی را باز کرد، مثل دیاباته بلافاصله به نیمکت تبعید شد. هنوز هواداران استقلال رفتار زشت محمود فکریبا شیخ دیاباته  در بازی استقلال و فولاد را فراموش نکرده اند که امروز خبر اخراج میلیچ را شنیدند.

 

به واقع آیا بازیکنان تیم با مشاهده این قبیل رفتارهای زشت که تنها بحران و چنددستگی را به استقلال تزریق می کند حاضرند برای این مربی بازی کنند یا برای اخراج او لحظه شماری می کنند؟

دیدگاه کاربران 8 دیدگاه
  • احسان 13 دی 1399 / 12:50 بعد از ظهر

    بازیکنان وهواداران برای رفتن مربی که صدر نشین لیگ هست ثانیه شماری نمکند بلکه آدم عقده ای مثل تو که قصد تحریک دیگران را دارد واز چند جا در حال سوختن است لحضه شماری میکنی آدم کثیف ذهن وافکار کثفیف دارند

  • Mohsen 13 دی 1399 / 10:16 قبل از ظهر

    اگه محمود فکری راست میگه….. چطور فرشید باقری که تو تمام بازی ها به تیم لطمه زده نمیتونه برخورد کنه ….. وقتی مربی دانش فنی نداشته باشه بازیکن هم افت میکنه…… این چند نفر را فصل قبل با الان مقایسه کنید…. ارسلان…. قایدی…. شیخ…میلیچ…. اسماعیلی…. حتی ریگی….. همش به خاطر بی دانشی مربیه … خداشاهده قهرمان هم بشه با این روش ارزشی نداره

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید