کد خبر:29722
پ

آموزش نصب و راه اندازی استارلینک | تنظیمات مودم و دیش اینترنت ماهواره ای

استفاده از اینترنت ماهواره ای استارلینک شرکت SpaceX ایلان ماسک در ایران افزایش یافته است. بسیاری از کارربران به دنبال خرید تجهیزات استارلینک رفته اند. اما تنظیمات مودم و دیش استارلینک را نمی دانند. در ادامه توجه شما را به آموزش نصب و راه اندازی استارلینک و تنظیمات مودم و دیش اینترنت ماهواره ای جلب […]

استفاده از اینترنت ماهواره ای استارلینک شرکت SpaceX ایلان ماسک در ایران افزایش یافته است. بسیاری از کارربران به دنبال خرید تجهیزات استارلینک رفته اند. اما تنظیمات مودم و دیش استارلینک را نمی دانند. در ادامه توجه شما را به آموزش نصب و راه اندازی استارلینک و تنظیمات مودم و دیش اینترنت ماهواره ای جلب می نمائیم.

 

مناطق تحت پوشش اینترنت ماهواره ای استارلینک در ایران

 

آموزش نصب و راه اندازی استارلینک | تنظیمات مودم و دیش اینترنت ماهواره ای

در ویدئوی آموزشی زیر شما می توانید روش کانفیگ مودم و دیش استالینک را مشاهده نمائید و با نصب اپلیکیشن استارلینک، بین دیش و مودم ارتباط برقرار کنید. نصب و راه اندازی اینترنت ماهواره ای استارلینک کار سختی نیست و اگر بر طبق دستورالعمل پیش بروید به سادگی قادر به برقراری کانکشن خواهید بود. پیشنهاد میکنیم دیش استارلینک را در فضایی باز قرار دهید تا در برقراری ارتباط با سه ماهواره اسپیس ایکس مشکلی پیش نیاید.

 

🔴آنتن اینترنت ماهواره ای استارلینک نیازی به تنظیم دستی ندارد و به محض روشن شدن به صورت اتوماتیک بر روی ماهواره های مورد نظر قرار میگیرد.

⭕️این آنتن بسیار سریع بوده و مدام در حال چک کردن بهترین سیگنال دریافتی است و هر زمان که لازم باشد جهت را تغییر میدهد.

⛔️در حال حاظر از ۳ ماهواره سیگنال دریافت میکند تا هم سیگنال دریافتی کیفیت بهتری داشته باشد و هم نتوانند پارازیتی روی این تکنولوژی بیاندازند و در آینده از حدود ۱۰ ماهواره سیگنال دریافت خواهد شد تا دیگر خیال کاربران راحت راحت باشد.

‼️گفته شده است در آینده با تغییر در تجهیزات دریافتی کیفیت و سرعت این تکنولوژی بسیار بیشتر خواهد شد و تمامی مردم جهان با سرعتی فوق العاده به اینترنت جهانی دسترسی خواهند داشت.

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید