کد خبر:28090
پ

آموزش تبدیل جوایز بتاکاپ به سکه و پول نقد

با توجه به استقبال گسترده کاربران از بخش چرخونه شانس اپلیکیشن بتاکاپ، و درخواست برای ایجاد بستر تبدیل جوایز به یکدیگر در ادامه آموزش تبدیل جوایز بتاکاپ به سکه را مشاهده می کنید.   آموزش تبدیل جوایز بتاکاپ به سکه از آنجایی که این امکان وجود دارد کاربری با چرخاندن چندباره چرخونه شانس به جوایز […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

با توجه به استقبال گسترده کاربران از بخش چرخونه شانس اپلیکیشن بتاکاپ، و درخواست برای ایجاد بستر تبدیل جوایز به یکدیگر در ادامه آموزش تبدیل جوایز بتاکاپ به سکه را مشاهده می کنید.

 

آموزش تبدیل جوایز بتاکاپ به سکه

از آنجایی که این امکان وجود دارد کاربری با چرخاندن چندباره چرخونه شانس به جوایز تکراری و یا جوایزی که برایش کاربردی ندارند، برسد از این به بعد کاربران می توانند با مراجعه به بخش فروشگاه اپ بتاکاپ از قسمت متفرقه، اقدام به ثبت درخواست خود و تبدیل جوایزشان به سکه کنند یا سکه های خود را تبدیل به پول نقد نمایند.

گزینه های مختلفی برای تبدیل جوایز به سکه و پول نقد در نظر گرفته شده که کاربران می توانند با توجه به نیاز خود و شرایط جوایز خود هر یک از این گزینه ها را انتخاب نمایند.

 

مقررات دریافت جوایز

۱٫هر کاربر که با چرخاندن چرخونه شانس یک جایزه برنده شد، تنها در صورتی جایزه خود را دریافت می کند که اطلاعات کاربری خود در بخش ویرایش پروفایل را کامل کرده باشد. تکمیل نام کاربری و عکس الزامی است. و در مواردی که کاربری جایزه نقدی برنده می شود یا درخواست تبدیل سکه هایش به پول نقد را دارد، شماره کارت برای واریز را می بایست وارد کند. در غیر اینصورت واریزی انجام نخواهد شد.

۲٫جوایز چرخونه شانس شما در تاریخچه جوایز شما ثبت می شود و شما می تونید با لمس هر مورد، از شرایط دریافت جایزه خود مطلع شوید. به دلیل حجم بالای تعداد برندگان و هماهنگی برای پرداخت جوایز مختلف در طول روز حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از برنده شدن، جایزه شما تحویل خواهد شد.

۳٫اگر از جایزه خود راضی نیستید هر چه زودتر از طریق فروشگاه اپلیکیشن بتاکاپ(قسمت متفرقه) که شوپیکا نام دارد جایزه یا جوایز خود را به سکه یا پول نقد تبدیل کنید چرا که در صورت بررسی جایزه شما توسط ادمین و تعیین وضعیت آن، امکان این کار وجود نخواهد داشت.

۴٫برندگان ماهانه اپ بتاکاپ نیز در پست مجزایی اعلام می شوند و پرداخت های نقدی به کاربرانی تعلق می گیرد که شماره کارت و مشخصات کاربری خود را تکمیل کرده باشند.

 

در صورت داشتن سوال هر نوع سوال یا ابهام یا پیشنهاد و انتقادی می توانید با ایمیل info@betacup.net در ارتباط باشید یا در خود اپلیکیشن، به آی دی ادمین بتاکاپ پیام دهید و یا در دایرکت اینستاگرام betacupa@ به ادمین پیام دهید.

 

 

 • کدشانس: کد شانس کدهایی است که به صندوق پیام برنده ارسال می شود. با در اختیار داشتن این کدها در قرعه کشی ۵۰۰ هزار تومانی انتهای ماه شرکت داده خواهید شد که به ۵ نفر تعلق خواهد گرفت.
 • هدیه شگفت انگیز: در هدیه شگفت انگیز شما بین ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ سکه برنده خواهید شد که با توجه به فعالیت شما در اپ توسط ادمین تعیین می شود.

 

مقررات تبدیل جوایز

۱٫شما می بایست در بخش توضیحات درخواست خود را ثبت نمائید و پس از بررسی توسط کارشناس مربوطه و تائید، درخواست شما حداکثر پس از ۲۴ ساعت، اعمال خواهد شد.

۲٫لازم به ذکر است در صورتی که پس از بردن جایزه، تا قبل از نوبت بعدی پرداخت جوایز ، نسبت به درخواست تبدیل جایزه خود اقدام نکنید، جایزه مذکور به حساب کاربری شما اعمال خواهد شد و پس از آن امکان تبدیل وجود ندارد.

 

موارد قابل تبدیل عبارتند از : انواع کد تخفیف – بسته اینترنتی- شارژ

به ازای هر ۱۵۰۰ سکه نیز ۸۰۰۰ هزار تومان پول نقد پرداخت خواهد شد. کابران می توانند با جمع آوری سکه از بخش های مختلف اپ بتاکاپ، به جای چرخاندن چرخونه شانس، مستقیماً پول نقد دریافت کنند.

 

به طور مثال اگر ۳ بسته اینترنتی و ۱ کد تخفیف و یک شارژ برنده شده اید می توانید از گزینه تبدیل ۵ جایزه به ۲۰۰۰ سکه استفاده کنید و با ذکر جوایزی که قصد تبدیلشان را دارید، در ازایشان سکه دریافت کنید.  اگر تعداد جوایزی که قصد تبدیل آنها را دارید کمتر از ۵ است از گزینه تبدیل تکی جایزه به ۳۵۰ سکه استفاده کنید.

تبدیل سکه به پول نقد

تبدیل ۵ جایزه به ۲۰۰۰ سکه

تبدیل یک جایزه به ۳۵۰ سکه

دیدگاه کاربران 14 دیدگاه
 • فرشاد سلیمانی 8 مرداد 1400 / 12:58 بعد از ظهر

  امروز نصب کردم با هاش کار نکردم به نظر میرسه خوب باشه

 • ارش 6 مرداد 1400 / 1:54 بعد از ظهر

  چرخونه نمیچرخه میشه سکههی۲بار ررابرگردونید.ممنونن

 • رضاکرنوکر 17 تیر 1400 / 10:28 بعد از ظهر

  سلام داداش،شبت بخیر…،ببخش مزاحم شدم،تواینستا گفتم ۶تاجایزمو میخوام تبدیل کنم به سکه…خیلی خیلی متشکرم،کاربرزیزو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید