کد خبر:15232
پ

آقای فکری بهانه نیاورید و استعفا دهید | مگر با شهرخودروی 10 نفره چه کردید؟

بتاکاپ – محمود فکری سرمربی استقلال بار دیگر در صحبتهایی عجیب پس از پایان بازی استقلال و ذوب آهن، به انتقاد از داوری پرداخت و اشتباه داور در عدم اخراج بازیکن ذوب اهن در دقیقه 45 بازی را از جمله عوامل ز دست رفتن دو امتیاز دیگر برای استقلال دانست.   آقای فکری بهانه نیاورید […]

بتاکاپ – محمود فکری سرمربی استقلال بار دیگر در صحبتهایی عجیب پس از پایان بازی استقلال و ذوب آهن، به انتقاد از داوری پرداخت و اشتباه داور در عدم اخراج بازیکن ذوب اهن در دقیقه 45 بازی را از جمله عوامل ز دست رفتن دو امتیاز دیگر برای استقلال دانست.

 

آقای فکری بهانه نیاورید و استعفا دهید | مگر با شهرخودروی 10 نفره چه کردید؟

آقای فکری بهانه نیاورید و استعفا دهید | مگر با شهرخودروی 10 نفره چه کردید؟

اینکه داور در صحنه سرنگون شدن ارسلان مطهری توسط مدافع ذوب آهن در شرایط تک به تک اشتباه کرد و به جای اخراج بازیکن ذوب، به او کارت زرد نشان داد غیرقابل انکار و غیرقابل بحث است و تا اینجا شاید حق با محمود فکری باشد اما دو سوالی که در این بین مطرح می شود این است که مگر استقلال هفته قبل مقابل شهرخودرویی که نزدیک به 60 دقیقه 10 نفره بود چه کرد؟ آیا محمود فکری فراموش کرده که مقابل تیم ده نفره شهر خودرو این بازیکنان شهرخودرو بودند که توانستند 3 موقعیت تک به تک باز دروازه استقلال ایجاد کنند و استقلال نتوانست از برتری نفری خود در آن دیدار استفاده کند؟

 

شاید محمود فکری فراموش کرده که دوران این فرافکنی ها گذشته و آمار و ارقام بازی با هواداران صحبت می کند. وقتی تیم او از خلق موقعیت عاجز است، مقصر این موضوع داور بازی نیست.سوال اساسی هواداران استقلال در 7 هفته اخیر این است که چرا قدرتمندترین خط حمله لیگ نوزدهم به بی خطرترین خط حمله لیگ بیستم تبدیل شده است؟ آیا غیر از این است که بازیکنان با کیفیت استقلال اسیر تاکتیک های نامشخص و گنگ فکری شده اند و از بازدهی آنها به شدت کاسته شده؟

اکر محمود فکری ضعف کادر فنی اش را بپذیرد، شاید زودتر از این مخمصه و اخراج احتمالی رهایی پیدا کند چرا که با این کیفیت فنی ضعیفی که استقلال این روزها ارائه می دهد، هواداران این تیم می بایست منتظر یک شکست سنگین در دربی و به تبع آن اخراج فکری باشند.

فکری نباید فراموش کند که چندین بازیکن تاثیرگذار ذوب آهن از جمله قاسم حدادی فر در این بازی غایب بودند اما این ذوب اهن بود که موقعیت های گل خطرناک تری نسبت به استقلال روی دروازه مظاهری ایجاد کرد.

محمود فکری که به خوبی سایه اخراج را بالای سر خود حس کرده، به طور مستقیم در نشست خبری بعد از بازی به این نکته اشاره کرد که اشتباهات داوری ممکن است به اخراج یک مربی منجر شود. او در واقع قصد داشت از حالا بهانه اخراج خود را تهیه کرده باشد و اشتباهات داوران را عامل اخراجش از استقلال عنوان کند.

 

اما سوال اساسی این است که در کجای فوتبال دنیا تیمی که نایب قهرمان لیگ شده است، به سراغ جذب مربی تیمی می رود که در رتبه دهم جدول جای گرفته است؟ آیا مثلاً منچسترسیتی در صورت اخراج پپ گواردیولا، به سراغ جذب مربی وست برومویچ می رود که اساتید در وزارت ورزش چنین نسخه ای را برای استقلال پیچیدند؟

 

پی نوشت: هنر کادر فنی استقلال تا اینجای کار این بوده که زهر بازیکنانی همچون مهدی قایدی و ارسلان مطهری را که برای هر خط دفاعی، خطرناک بودند را کشیده و آنها را به بی خطرترین بازیکنان لیگ تبدیل کرده و هافبک با کیفیتی همچون آرش رضاوند را به بدترین بازیکنان زمین بدل کرده است و در این شرایط کادر فنی استقلال از داوری شاکی است!!

دیدگاه کاربران 17 دیدگاه
 • سعید 19 دسامبر 2020 / 8:47 ق.ظ

  فکری هیچی بارش نیست به کسی باید فرصت داد ک تیم همشون جدید باشن نه تیم هماهنگ سال قبل. یا مجیدی یا امیر فکری باور کنین ابرو میریزه الان فقط بخاطر رشید ایناجی جدولیم

  • حسین 19 دسامبر 2020 / 10:25 ق.ظ

   آقای فکری اگراستقلال دوست داری برو کنار بدترازاین نکنید منصوریان هرکاری کرد نتونست ویک شکست تاریخی روبه یادگارگذاشت شما این کارونکین خواهشا کناربکشید

 • علی 19 دسامبر 2020 / 8:03 ق.ظ

  فکری فاقد تاکتیک مربی گری است دادن وقت به این شخص وهمکاران کهنسالش خودکشی محض استقلال هست

 • مصطفی 19 دسامبر 2020 / 6:28 ق.ظ

  فکری مربی خوبیه! مشکل ما اینه که زود یه مربی رو زیر سوال میبریم و تمرکز مربی و تیم رو از بین میبریم! وقتی مربی استرس داشته باشه خوب مسلمه به تیم منتقلش میکنه

 • محمد 19 دسامبر 2020 / 1:54 ق.ظ

  بحث برد وباخت نیست بحث این هست که الان ۷ هفته میگذره و استقلال هیچ برنامه ای تو بازی نداره و عملا فقط زیر توپ میزنند.از مدیران استقلال خواهش میکنم تا دیر نشده فکری رو اخراج کنند و یه مربی خوب بیارن

 • ناشناس 19 دسامبر 2020 / 1:13 ق.ظ

  فکری برو

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید