کد خبر:41024
پ

آشنایی با بیوگرافی و سوابق داور برزیلی بازی ایران و انگلیس

پس از انتخاب رافائل کلاوس برزیلی به عنوان داور بازی ایران و انگلیس، در ادامه به سراغ کارنامه و سوابق او در سالهای گذشته در سطح ملی و باشگاهی می رویم. آشنایی با بیوگرافی و سوابق داور برزیلی بازی ایران و انگلیس رافائل لاوس کیست؟ 🔸رافائل کلاوس، داور 43 ساله برزیلی، قصاوت نخستین بازی تیم […]

پس از انتخاب رافائل کلاوس برزیلی به عنوان داور بازی ایران و انگلیس، در ادامه به سراغ کارنامه و سوابق او در سالهای گذشته در سطح ملی و باشگاهی می رویم.

آشنایی با بیوگرافی و سوابق داور برزیلی بازی ایران و انگلیس

آشنایی با بیوگرافی و سوابق داور برزیلی بازی ایران و انگلیس

رافائل لاوس کیست؟

🔸رافائل کلاوس، داور 43 ساله برزیلی، قصاوت نخستین بازی تیم ملی ایران در جام جهانی فوتبال 2022 قطر را بر عهده خواهد داشت. این دیدار از ساعت 16:30 روز دوشنبه در دور اول مرحله گروهی مسابقات جام جهانی 2022 قطر و در ورزشگاه بین‌المللی خلیفه برگزار خواهد شد.

🔸کلاوس اهل سانتا باربارا در ایالت سائوپائولو در شرق برزیل است که موفق شد از سال 2012 قضاوت در سری A برزیل را تجربه کند. او از سال 2015 به لیست الیت فیفا ورود پیدا کرد و قضاوت در تورنمت‌های معتبری مثل کوپا آمریکا، لیبرتادورس و جام جهانی زیر بیست سال 2019 را در کارنامه دارد.

🔸کلاوس بعد از حضور در بیش از 300 مسابقه، توسط فیفا برای حضور در قطر فرا خوانده شد. میانگین 7.4 کارت زرد در هر مسابقه برای این داور برزیلی به ثبت رسیده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید