کد خبر:6882
پ

آرسن ونگر جواب امیر قلعه نویی را داد!

آرسن ونگر سرمربی مشهور فرانسوی سابق تیم آرسنال در وبینار هم افزایی دانش فوتبال پاسخ امیر قلعه نویی را داد. آرسن ونگر جواب امیر قلعه نویی را داد! ?امیر قلعه نویی سرمربی تیم گل گهر سیرجان در وبینار دانش افزایی مربیان پرسش مورد نظر خودش را از آرسن ونگر مطرح کرد. ?امیر قلعه نویی ابتدا […]

آرسن ونگر سرمربی مشهور فرانسوی سابق تیم آرسنال در وبینار هم افزایی دانش فوتبال پاسخ امیر قلعه نویی را داد.

آرسن ونگر جواب امیر قلعه نویی را داد!

آرسن ونگر جواب امیر قلعه نویی را داد!

?امیر قلعه نویی سرمربی تیم گل گهر سیرجان در وبینار دانش افزایی مربیان پرسش مورد نظر خودش را از آرسن ونگر مطرح کرد.

?امیر قلعه نویی ابتدا از مسئولین فدراسیون فوتبال در خصوص برگزاری این وبینار با حضور آرسن ونگر قدردانی کرده و از مربی صاحب نام فرانسوی پرسید: شما 22 سال در باشگاه آرسنال فعالیت و تلاش کردید همچنین روش ویژه خودتان را در پیش گرفتید که بازیکن سازی و پرورش استعدادهای جوان بود. البته در بعضی مقاطع به موفقیت ها و افتخاراتی هم دست یافتید اما با این وجود انتقاداتی نسبت به عملکرد شما در این دوران وجود داشت. اگر به گذشته بازگردید باز هم از این روش استفاده می کنید؟

?آرسن ونگر در پاسخ به پرسش قلعه نویی گفت: هر مربی با توجه به باورها ، دانش و تحصیلات همچنین فلسفه کاری که دارد روش مورد نظرش را انتخاب می کند و من هم بر اساس ایده آل ها و روش کاری خودم فعالیت کردم که از این سبک کار پشیمان نیستم. به اعتقاد من شما باید به اصول خودتان در کار پایبند باشید و به بعضی موضوعات یا حتی انتقاداتی که می شود توجه نشان ندهید. من اگر به گذشته بازگردم باز هم این فلسفه و روش را انتخاب خواهم کرد و از انتخاب آن پشیمان نیستم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید