کد خبر:19089
پ

آخرین وضعیت محرومان و مصدومان تراکتور برای بازی مقابل پرسپولیس

به بهانه بازی حساس تراکتور و پرسپولیس، نگاهی داشته ایم به آخرین وضعیت محرومان و مصدومان تراکتور برای بازی مقابل پرسپولیس . با بتاماپ همراه باشید.   برنامه بازی های پرسپولیس در لیگ برتر   آخرین وضعیت محرومان و مصدومان تراکتور برای بازی مقابل پرسپولیس به جز هادی محمدی که به دلیل مصدومیت بازی نمی‌تواند […]

به بهانه بازی حساس تراکتور و پرسپولیس، نگاهی داشته ایم به آخرین وضعیت محرومان و مصدومان تراکتور برای بازی مقابل پرسپولیس . با بتاماپ همراه باشید.

 

برنامه بازی های پرسپولیس در لیگ برتر

 

آخرین وضعیت محرومان و مصدومان تراکتور برای بازی مقابل پرسپولیس

آخرین وضعیت محرومان و مصدومان تراکتور برای بازی مقابل پرسپولیس

به جز هادی محمدی که به دلیل مصدومیت بازی نمی‌تواند در این مسابقه به زمین برود، وضعیت اشکان دژاگه هم در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. هافبک باتجربه تراکتور دیدار با آلومینیوم اراک را به سبب آسیب دیدگی از دست داد اما روز گذشته در سالن وزنه حاضر شد و همراه هم‌تیمی‌هایش تمرین بدنی انجام داد.

▫️قرار است دژاگه امروز و فردا هم زیرنظر پزشکان در تمرینات تراکتور حاضر شود و پس از آن نظر قطعی کادر پزشکی این تیم درباره بازی کردن وی مقابل پرسپولیس مشخص شود.

▫️تبریزی‌ها که حمید بوحمدان را هم به دلیل محرومیت مقابل شاگردان یحیی‌ گل‌محمدی در اختیار ندارند، منتظر اعلام رای سعید مهری از سوی کمیته انضباطی هستند تا در صورت فراهم شدن شرایط از این بازیکن هم استفاده کنند. جلسه رسیدگی به درگیری مهری با آرمین سهرابیان در بازی گل‌گهر و تراکتور روز گذشته برگزار شد اما تاکنون رای قطعی این تخلف صادر نشده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید